Все і одразу• 30 января 2024

Коли після відправлення резюме очікувати дзвінок роботодавця

Чи навіть не так, коли переставати очікувати)
Відправила резюме в одну компанію, дуже сподобалась вакансія ( дізналася, що точно актуальна, не вигадана для сайту роботи)
Чекаю дзвінок
Хочеться розуміти який час рекрутери виділяють на запрошення на співбесіду

І ще питання, чи доречно дзвонити і запитувати долю резюме? (Оце мені зовсім не хочеться робити, але якщо варто….₴
Лівий Локіть• 30 января 2024
Не знаю. Я надсилаю в чорну диру. Вже не чекаю нічого. Хоча згодна працювати безоплатно місяць.

Творю чудеса• 30 января 2024
ну позвоните
Трільчиха• 30 января 2024
Обычно указывают,что отклик на резюме в течении ....дней. если его нет, то не расстраивайтесь и пр
Трільчиха• 30 января 2024
Кстати ,позвонить и уточнить- это совершенно нормально
Дуже дуже вумна• 30 января 2024
Неделю, думаю, максимум можно подождать. Хотя если резюме прочитано и не звонят, то... Муж с прошлого мая ищет работу, звонят одни мошенники.
размахер• 30 января 2024
Вообще не ожидать ничего и сроки не ставить.
Но позвонить и уточнить, получили ли ваше резюме, вполне нормально.
автор Все і одразу • 30 января 2024
Всім дякую

Бутерброд и я• 30 января 2024
Я теж відсилаю в чорну діру
Шо то за вакансії, якісь мертві душі, на фіга публікувати, якщо немає потребі в нових співробітниках
:(
Я_и_моя_собака• 30 января 2024
Смотря сколько откликов на ту вакансию. Если сайт с вакансиями позволяет видеть такую информацию. Если там больше десятка резюме на одну вакансию, то рекрутер свяжется только с одним выбраным человеком, писать-звонить отказы множеству остальных он просто не будет, зачем ему тратить столько времени.
автор Все і одразу • 30 января 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Відповідала а формі на сайті компанії, не видно скільки відгукнулося людей
Поліпривіт всім• 30 января 2024
В залежності від вакансії. Менеджерів розглядаю в той же день, якщо їх багато то на наступний. Поцікавитись можна. Це вітається, показує вмотивованість кандидата
raven_i• 30 января 2024
Є ж різні компанії з різним ступенем адекватності. Хтось одразу пише - дякую, розглянули, не підходите. Хтось - ніколи не пише, наприклад, я вперто надсилаю час від часу в одне видавництво на різні вакансії резюме, ще жодного разу не було фідбеку. А є й такі приколісти, які через півроку раптом дзвонять, коли ти вже давно працюєш і ’свій’ в іншій конторі))
автор Все і одразу • 30 января 2024
З ваших порад,подзвонила
Відповіли, що кандидатів багато, всі резюме передані далі .