Пишуть, що реєстрація в ньому буде обов´язком.
А як це реалізують на практиці?
Я про саме механізм того, як фізично зобов´язати громадян його реєструвати.
А як це реалізують на практиці?
Ответ дляГорда пташка
А ще можна зобов´язати всі сім-картки до паспорта прив´язати. Дати на все про все 3 місяці, а потім сім-ки анулювати. Ідеї можна багато придумати. Але на сьогодні ніхто не знає, що з цього закону приймуть. А приймати на колінці не вийде.
Хоча електронний кабінет думаю приймуть. Цікаво, чи швидко туди жінок відправлять.
Саме цікаве, що перед війною була така тема на Порадниці - сімки лише по паспорту. Відсотків 73% кричали, що треба тільки по паспорту і це так гарно і зручно.