Dasik_• 31 января 2024

Про електронний кабінет призовника

Пишуть, що реєстрація в ньому буде обов´язком.
А як це реалізують на практиці?
Я про саме механізм того, як фізично зобов´язати громадян його реєструвати.
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
Продажа валюты по паспорту и военному билету, как вариант)
Хотят сделать так, чтобы без билета ничего не смогли сделать в этой жизни
А что мешает отправить туда маму, сестру, жену, подругу? 😂
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляjannjann77
А наличку они где берут? В тумбочке?
😂😂😂
Открою секрет, у нас большая половина работает неофициально
KoZa-biRuZa• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Интересно, а если мужчина прописан в Донецке, какой почтой письмо отправят?🤔
’Призовники та військовозобов´язані після прибуття до нового місця проживання зобов´язані в семиденний строк стати на військовий облік’
Тобто, якщо не став - автоматично робиться уклоністом((
Зупинять на вулиці, - буде мати проблеми.
Можуть, мабуть, відслідковувати за його банківськими картами, діями в держ органах. Вище пишуть - посвідчення водія можуть анулювати.
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляГорда пташка
А ще можна зобов´язати всі сім-картки до паспорта прив´язати. Дати на все про все 3 місяці, а потім сім-ки анулювати. Ідеї можна багато придумати. Але на сьогодні ніхто не знає, що з цього закону приймуть. А приймати на колінці не вийде.
Хоча електронний кабінет думаю приймуть. Цікаво, чи швидко туди жінок відправлять.
Так мама может на себя привязать 2 сим-карты и отдать одну сыну 🤷🏻‍♀️
Я могу на деда оформить сим-карту, ему тот телефон вообще не нужен и мужчине 18+ отдать, чтоб он не светился 🤷🏻‍♀️
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляПавела
Накладення арешту на рухоме і нерухоме майно є?
Пока нет. Ну нужно уже думать над переоформлением. Вскоре и это введут
KoZa-biRuZa• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Звісно, що люди будуть вигадувати як обійти пастки, але сам сенс того, що на людину оголошена охота - це просто ......
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляKoZa-biRuZa
А если он не водит машину. Кабинета у него нет, повестку прислать в Донецк ему не смогут, работает он из дома. На каком основании заблочат карту, если повестку не присылали?
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляKoZa-biRuZa
В такой стране мы живем, что поделать. Приходится бороться за жизнь со своими же
KoZa-biRuZa• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Я, звісно, не тцк, але думаю, що при бажанні можна вирахувати і знайти будь-кого.
Наприклад, я перерахувати гроші за оренду, можна відслідкувати кому саме на карту, далі (по періодичності і сумі легко можна зрозуміти, що за платіж) вияснити де знаходиться нерухомість отримувача і постукати в двері.
Так само з оплатою послуг жкх, доставками їжі, онлайн-замовденнями та іншим.
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляKoZa-biRuZa
Сомневаюсь, что найдется такое желание выискивать именно определенного человека. Но, допустим, пусть кто-то заинтересуется конкретным человеком, что если человек не платит за аренду? Живет у девушки, у родственников. К тому же, сейчас только очень смелый открывает кому-то двери
А доставка еды- я всегда налом оплачивала
Ну и узнали, что он там живет, что дальше? Как они это докажут?
KoZa-biRuZa• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Нажаль, так, це безумство, але маємо те, що маємо(((
Донецька прописка не панацея для тцк, якщо розв´яжуть руки - ритимуть під кожного.
Та й люди ’добрі’, ті самі сусіди від злоби здаватимуть.
Дію пишуть знести, - то нісенітниця, бо кабінет є у кожного громадянина. І те, що людина туди не заходить чи вийшла не значить, що його не існує. При виході користувача кабінет нікуди не дівається.
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляKoZa-biRuZa
Так а кого соседи сдавать будут? Я вообще ни одной фамилии не знаю. Ну скажут соседи, что там живет какой-то мужчина, они же не будут врываться в дом чужой
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляKoZa-biRuZa
Понятно, что он существует. Но если человек захочет, он сможет затеряться и его никуда не заберут
KoZa-biRuZa• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Якось же на Закарпатті повісти роздають, хоч яка в людини прописка - їм пофіг((
Незнайомим, чужим, вперше баченним.
В подруги чоловік жив в Стрию (сам киянин), то чи не щодня тцк стукало в двері, чекали під парадним, бо сусіди дзвонили й казали ’ в такій-то квартирі бугай відсиджується. Не знаємо хто це, не місцевий’
BLUE_SKY• 31 января 2024
Ответ дляTeonaa
Та я знаю це все
Тоді просто затихаратися. Залягти на дно🤷‍♀️
Дружини можуть подати в розшук, мол, ісчєз. Буде офіційна бумажка що його вдома нема, загубився
Ага
А потом найдут и дружину в тюрму за обман следствия
А мужик с детьми останется
Красота
Горда пташка• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
А до сім-карток фінансовий номер прив´язаний в банку.
Горда пташка• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Зараз оголосять в засобах ЗМІ, що всі зобов´язані за 3 місяці внести свої данні в електронний кабінет призовника. А далі хто не зробив картки заблокують.
Насправді зареєструватися у військкоматі, подати данні, якщо відбулися зміни - це обов´язок чоловіків від 18 років. Так було завжди колись, але з часом просто стали забивати на це. Тому по суті це просто спроба навести лад там, де років 30 забивали болта. Нічого нового. Тільки технологія змінюється, не треба ніжками ходити буде.
jannjann77• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
😂😂😂
Ой, как смешно!
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Откажется от карточки. Не такая уж и большая проблема
Я карточку себе в 21 году только сделала, а раньше только нал был
Елена1265• 31 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Потерял и новый покупать не хочет
Карточку закрыть
KoZa-biRuZa• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Потерял и новый покупать не хочет
Карточку закрыть
Як бути з тим, чого ми не в змозі контролювати або відмінити: травма, хвороба, виклик швидкої, пожар, - не привели, Господи, звісно. Але життя не заплануєш наперед і зухвалі ’а я відмовлюсь від того й того, а я не виходитимуть, а я не реєструватимусь!’ і тп - часто не працюють, нажаль.
Павела• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Без воєнкомату нереально, а звідти уже не вийдеш. Машину ще можна, а житло?
Горда пташка• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Потерял и новый покупать не хочет
Карточку закрыть
Назад в печери. Без телефона, картки, авто, власності.
Marselina abc• 31 января 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Дия там у человека тоже есть, но нп модет зайти, не знаю в чем дело. Карт действующих на данный момент нет
Так в этом причина, если нет карточки банка, то конечно не сможет
Marselina abc• 31 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Я в сентябре прошлого года, прожила почти 10 лет без карты, пользовалась мужа картой, работа неофициально(в Польшу правда в 22 году ездили на 3 месяца, там в банке получила карту)
Но именно карты украинских банков не было с 2014 года
tetnes• 31 января 2024
Ответ дляTeonaa
А що тцк в суді доводитимуть, якщо не взяли повістку?
Як вони доведуть?
З таким успіхом можна просто - виписувати повістку і без спроби видати, бігти в суд, казать оцей оцей оцей не взяли
Могу привести пример как налоговая считает, что письмо вручено плательщику. Отсылает письмо по адресу регистрации налогоплательщика, оно лежит в отделении определенный период(точно не помню какой) и если его никто не забрал, оно считается врученным. Ну т.е не забрал, значит - его вина. Налоговая сделала все по закону
Киев_Елена• 31 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
Отправят без оружия и подготовки сразу на боевые.
Одежду и защиту покупать самому, как и сейчас. В армии выдают отвратительную форму, не дают плитоноски, берцы, парни сами их покупают
А почему в каждой теме мужчин парнями называют? Ведь средний возраст воина ЗСУ 47 лет) парнями они были лет 20-30 назад
Киев_Елена• 31 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
Так Вы всегда были за мобилизацию, в многих темах писали ’что все должны воевать’. Что случилось, почему Вы переобулись?
BLUE_SKY• 31 января 2024
Почитала тему
А тут высказывали идею что полицейских дофига и их можно мобилизовать
А выходить штат полиции прийдется увеличить в разы
Чтобы уклонистов было кому разыскивать
Так и останется половина мужчин полицейских и половина в тютьме
Teonaa• 31 января 2024
Ответ дляBLUE_SKY
Ага
А мужик с детьми останется
Красота
Ну тим не менш результат буде досягнутий)