Спілий баклажан• 31 января 2024

Чи вірите таким оголошенням?

Натрапила на таке оголошення (див фото), хочу допомогти хоч трішки, бо в самої маленька дитина. Але зараз стільки розвелось аферистів, і нічого святого для них нема. Вірите таким оголошенням і допомагаєте чи проходите мимо?
Привіт з ботойбіччя• 31 января 2024
Автор, ну не ведіться на оголошення зеків.

Госпожа Белладонна• 31 января 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Живуть там люди і з дітьми, чоловік зараз мій там, то каже, що дітей вистачає. Написала я автору, то вона мені відповіла які ліків потрібні і яка суміш.
Я багато разів стикалась з шахраями. І мою дитину (оголошення про хворобу) використовували шахраї для заробітку. Саме це оголошення мені здається нормальним. Саме через конкретику.
І немає цього ’без вашої допомоги...’ ’Люди добрі’ і т.п.
Госпожа Белладонна• 31 января 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Интересно, почему лицо только одному ребёнку закрыли?
Є люди,які вірять, що до хрещення неможна дитину показувати
Пульт от линолеума• 31 января 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ааа, поняла. Спасибо за ответ!
Привіт з ботойбіччя• 31 января 2024
Ви подивіться на її оголошення.І все зрозумієте, які діти,40 км від лінії фронту...автор то з одного міста то з іншого протягом 1 дня
автор Спілий баклажан • 31 января 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Діти там дійсно є. Теж дивилась, що різні міста, але можливо там лікарня, чи ще щось. В мене чоловік там знімає квартиру в одному місті,а в інше часто їздить, бо воно не далеко і більш розвинене.
Vivianna_• 31 января 2024
я все гадала , кто эти люди , кто ведется на это
вы еще перекиньте той , что застряла в поле в селе с ребенком 😀 уже три года в поле стоит
Привіт з ботойбіччя• 01 февраля 2024
Ответ дляVivianna_
Так, сьогодні весь телеграм забіт такими коментарями під постами про бензин, дайте гроші- скоро поверну.