Щас ухожу• 01 февраля 2024
Скажіть мені правду, чому я обирала таких хлопців, хто мені
хто мені нічого серйозного ніколи не пропонував, а я думала, зо я у відносинах. Скажіть, це я в цьому винна?? І чому я така була!? Що зі мною не так було? Мені дуже больно. Це виховання моїх батьків так відбилося на моїй лічній жизні??? Поможіть, розкажіть.
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Потому что у вас низкая самооценка
як підняти її ??? що робити при знайомстві з чоловіком? як зрозуміти що не буде такого як з тими моральними уродами??
Света С Приветом• 01 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
яких проблем??
А шо ви робили с тими чоловіками, яких уродами звете?
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
скажіть, як забути тих моральніх уродів хто мене таку не оцінив, обідив, уйшов, як забути коли ніхто не любить??? як забути біль коли не люблять мене, а з іншими живуть, одружуються
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
я ж думала що відносини, а вони кинули мене , обідили, а значить не любили, хто вони після такого?? нащо приходили до мене додому??? мене до себе звали додому?? щоб що??
Ответ дляЩас ухожу
яких проблем??
Психических травм, включая алкоголизм.
Люди в Вашей теме читают кусочек, вырванный из контекста, а я помню историю послойно.
Вам нужна помощь. Или эти мужчины 15 летней давности, тренер из спортзала и тому подобное будет мучать Вас и дальше.
Света С Приветом• 01 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Бо вам гарно було разом, мабуть
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
я була у багатьох спеців, ніхто не допоміг, кажуть що не стрімися бути одна, от і все. допоможіть ви мені, я вас отблагадарю
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Бо вам гарно було разом, мабуть
було гарно, зато легко кинули, а значить ніхто мене не любив, я не вмію значить почуття до себе викликати. як тоді я вийду заміж, як ніхто мене не любить
Света С Приветом• 01 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вам і самій може бути добре.
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Я хочу одне - викинути зі своєї памяті оце все недоразуменіє , що мене хтось не оцінив в житті ніхто і просто забути це і почати строїти життя знову , наче не було тих лиходїїв ;((
Света С Приветом• 01 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ок
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Психических травм, включая алкоголизм.
дайте пораду, що мені почитати, щоб забути цих людей які менн обідили, які мене не любили, мені зле від того , що мене не любили. що робити? як забути це все та повернути здоровий стан та себе ?
Organic• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Психических травм, включая алкоголизм.
Ох и память же у вас, всех троллей послойно помнить )
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляOrganic
не мішайте людям щоб допомогли мені.
Organic• 01 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
не мішайте людям щоб допомогли мені.
А я шо? А я ничего
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Начните с группы такого плана
я не пью, далі що робити мені?? я пішла від токсичної тренерши, очухалась, пішла в закриту студію, там таке ж саме було, через 1,5 місяці я пришла в інший зал і там алекватна дівчина, яка не лізе в мою єнергію і не лишає мене сил. Алко я не пью, мене витащив енергетик коли я алко хотіла, через 3 мес я очухалась і не хочу зовсім пити його, бо я хожу в зал, щоб вернути свою фігуру гарну і лице
Ответ дляЩас ухожу
Это временно. От себя просто так не уйти.
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
то що робити мені?? як підняти самооцінку щоб забути як мене хтось неоцінив, або як я комусь була не цікава як девушка
Ответ дляЩас ухожу
Идти в группу для алкоголиков, там заодно и посоветуют психотерапевта для Вас.
На мой субъективный взгляд (возможно ошибочный) корень Ваших проблем в изначально неверно заложенных убеждениях, что такое отношения между людьми, для чего они нужны, как это.
Пример приведу странный, что в голову пришло, в детали не вникайте.
Мусульманская девушка, религиозная, строго воспитанная попадает на вечеринку в клуб.
Люди веселятся, танцуют, они в коротких юбках, пьют коктейли, им весело. Они пытаются втянуть её в свой круг.
Но девушка в ужасе, это ужасные страшные люди, наверное, они хотят развратить её, обесчестить, использовать.
И потом вечеринка заканчивается, люди уходят домой, многие парами.
А у девушки трагедия, никто не захотел с ней уйти домой, даже парень с которым она немного потанцевала, а ведь он должен был жениться!
Иными словами, столкновение взглядов проблема, а не Вы хорошая, они уроды.
Люди хотят легкости, удовольствий, чтобы было интересно с партнером. Сначала вечеринка, потом остальное.
А Вы из этого вынесли, что они все уроды, Вас не полюбили, обозлились, начали вариться в обидах и пить.
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляSo_so
не плохо для размышления!