Щас ухожу• 01 февраля 2024
Скажіть мені правду, чому я обирала таких хлопців, хто мені
хто мені нічого серйозного ніколи не пропонував, а я думала, зо я у відносинах. Скажіть, це я в цьому винна?? І чому я така була!? Що зі мною не так було? Мені дуже больно. Це виховання моїх батьків так відбилося на моїй лічній жизні??? Поможіть, розкажіть.
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляКапитошечка
Что у вас случилось? Почитали блог эволюция?
где?? сылку дайте
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Какие отношения между отцом и матерью вашими были?
вроде хорошие, но шутки были не очень в мою сторону, как абьюз
Света С Приветом• 01 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Например
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Например
в этой квартире здесь твоего ничего нет, зарабоиаеш на свою то будет твое
Света С Приветом• 01 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Эээ это в детстве?
Organic• 01 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Шепните мне на ушко - это ж вы тот тролль, который сочинял тему от 17-летней девушки, которая не хотела секса до свадьбы?
Неначасі• 01 февраля 2024
Всё зависило от Вашей доверчивости, потому что не все мужчины готовы к серьёзным отношениям, а Вы видели в них идеал. И да, Ваши родители тут не причём, пора это понять и принять.
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Эээ это в детстве?
до 25 лет пока не нашла свою дорогу жизни
КвартираЧья• 01 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Лічній жизні...
Ну от я російськомовна, теж так пишу, по азоровському. Бісить, вже не маю бажання заглядати в переводчик, бо половину слів не знаю
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Вибирали просто бабіїв
мне очень жаль что я так отмучалась ;((( ни одного нет вспомнить что б жить захотелось
Света С Приветом• 01 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я про пубертат спрашивала
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляКвартираЧья
чому мені це болить?? було це давно все це, але болить;(((
Organic• 01 февраля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Вас понять и простить? Пишите на том языке, на котором хотите, моё непринятие всяких глупостей от этого не изменится
Пухнасті штани• 01 февраля 2024
Не беріть близько до серця, зараз просто більшість чоловіків таких. Проаналізуйте свої помилки і шукайте далі. Ваші батьки тут ні при чому.
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Например
чому болить мені і досі. минуло 15 років, кинув мене через 1,5 роки і я шла в супермаркеті і бачу його з нею і почала ривіть, шок іспитала, він все бачив, не помню як з магазину вишла і на касі розплатилася;((( І досі мені больно. чому я така???
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
не пью місяці 3 точно. і не хочеться. я хочу зоб пили ті хто мене обідив і кинув
ВсеПроВсехЗнаю• 01 февраля 2024
Выбираете альфа-самцов? Они как раз ничего серьезного не могут предложить.
Или омег с болезненным самомнением?
Щас ухожу
• 01 февраля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Или омег с болезненным самомнением?
я не знаю, мабуть я не розбирася в людях, вони ж ті хлопці з дівчатами роками жили чи живуть, мені ні хто нічого не предлагав , нащо вони були зі мною як не зотіли щі мною бути і чому я з ними щось мала?? нащо?? мені і самій може бути добре, не скучаю, аніж поиім переживати що мене хтось кинув