Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, чи можливо взяти вихідний на тиждень або менше на інтеграційних курсах і поїхати в Україну по важливим справам, наприклад, в березні. Чи це може бути лише під час свят або коли навчання призупинено?
Борисфенка• 02 февраля 2024
Канікули треба чекати. Вони співпадають з канікулами в школі у вашій землі.
Натусик_13• 02 февраля 2024
залежить від бератора. В основному дозволяють лише під час вихідних, канікул.
Ирина Веселуха• 02 февраля 2024
У нас можна пропустити не більше 20% занять. Тобто, з 50 робочих днів можна пропустити 9-10, майже 2 тижні