Це він сам про себе пише? Навіщо?
Love_Love_Love_• 03 февраля 2024
Ответ для vihola
Я в курсі про закон парашки про іноагентів, він його дотримується? З якою метою?
Я вам ще раз пишу: загугліть
Нещодавно читала саме у ’хороших русских’, що як не писати, то легше чи то накласти арешт на майно в рашці, чи то ще щось таке. Тобто це іноагентство - ’и нашим, и вашим, не споём, так спляшем’. Білі пальта повдягали, типу проти війни, але й намагаються занадто не конфліктувати з рашкою.
Veronika_100k• 03 февраля 2024
Ответ для vihola
Очевидно що нема сенсу туди повертатись допоки такі закони працюють, це значить, що режим не подолано.
Значит активы есть какие-то остались там.