Це він сам про себе пише? Навіщо?
Чашечка кофе• 03 февраля 2024
Ответ для vihola
венедіктов і латиніна агенти кремля, які видають себе іноагентами
Вони просто мерзоти. І вєнік зі статусом іноагента в рф себе прекрасно почуває
RaminaSonne• 03 февраля 2024
Ответ дляЛеска
Не хоче бути притягнутий до відповідальності. Мабуть має наміри повернутися коли там пуйло здохне і щось зміниться, не палить мости
Так вони ж ниче вже повернулися із Пугачіхою.
Дева Мария• 03 февраля 2024
Ответ дляfelinka
О, давайте ще поплачемо над їхньою гіркою долею)) Якщо все покинули, то чому переймаються за те, що штраф накладуть?) Бо в них є що втрачати саме у рашці. Те, що вони начебто ’покинули’, бідосі. Але це виглядає якось ’нєловко’, тож вони собі з цього іноагентства ’звання’ намагаються зліпити. Ще й, мабуть, розраховують, що потім ’зачтется’.
Удалено администрацией...
RaminaSonne• 03 февраля 2024
Ответ для vihola
Вона теж іноагент?
Там всіх позначено іноагентами, хто не підтримує війну.
Espresso_caffe• 03 февраля 2024
Ответ для vihola
З якою метою робиться такий підпис?
Щоб його на парашці показували, не блоканули?
Це ж він сам підписує.
он гражданин рашки и исполняет их законы
RaminaSonne• 03 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Удалено администрацией...
Espresso_caffe• 03 февраля 2024
Ответ дляRaminaSonne
Удалено администрацией...
шановна пані експертко, навчіться вже свою думку висловлювати без агресії.
RaminaSonne• 03 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Агресія в чому саме, детальніше можна?