Це він сам про себе пише? Навіщо?
lady.dziu2011• 03 февраля 2024
Ответ для vihola
З якою метою робиться такий підпис?
Щоб його на парашці показували, не блоканули?
Це ж він сам підписує.
Та троллит он их так, что тут не понятно
Дева Мария• 03 февраля 2024
Ответ дляBLUE_SKY
Это правило такое в рашке
Не будет этой надписи еще и с нужным размером шрифта - бешеный штраф
А зачем вы читаете инсту этих людей???
Каких людей ? Которые высказались против войны, отказались от всего в своей стране и уехали в совершенно другую жизнь ? Только не на пособия . А сами . Это поступок .
Чашечка кофе• 03 февраля 2024
Ответ дляvolchicaa
Удалено администрацией...
Кому треба хвора росіянська дівчина?
Чашечка кофе• 03 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
З купою грошей в кармані і в абсолютно сите життя в іншій країні
Дева Мария• 03 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Не все там с кучей денег . Галкин и еще пара ? Выехали очень много . Анатолий белый , Чулпан и очень много других .
Чашечка кофе• 03 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
У першого громадянство Ізраїлю, а друга доволі багата і знаменита. У спортзалі або в таборі з них ніхто не живе
Ответ дляЧашечка кофе
Це вони просто ще раз нагадують про свою нікчемність
Під цим відео коментар
«Я думаю, що ми дещо неправильно інтерпретуємо їх відношення до цього ’звання’. Сам замислювався, нащо вони це пишуть у своїх відосах, а потім до мене дійшло - вони вважають це як би за честь, як носити чорну відмітку від своєї терористичної держави. Це як офіційне підтвердження що вони увійшли до клубу людей які типу намагаються щось робити. Як ось деякі наші, хизуються кримінальними справами, заведеними на них у рашці. Принайме це єдине логічне пояснення, що на мій погляд тут може бути. Бо визначати причину ’тому що кінчені’ та вішати цей ярлик на цілий прошарок людей загалом, це я вважаю, якось вузьколобо та дещо по-російськи, вибачте.»
Чашечка кофе• 03 февраля 2024
Ответ дляЕвга-9246
Так вони винні, шо мають гроші? Це ви так знецінюєте вчинки інших людей?
Якщо порівнювати з долями і життями людей в Україні, які змінила або знищила росія це ніякий не вчинок
Горда пташка• 03 февраля 2024
Бачила кусочок інтерв´ю Галкина, де він каже, що ’инагент - звучит гордо. Этот термин как знак качества человеку, который не поддерживает войну’.
Ответ дляДева Мария
О, давайте ще поплачемо над їхньою гіркою долею)) Якщо все покинули, то чому переймаються за те, що штраф накладуть?) Бо в них є що втрачати саме у рашці. Те, що вони начебто ’покинули’, бідосі. Але це виглядає якось ’нєловко’, тож вони собі з цього іноагентства ’звання’ намагаються зліпити. Ще й, мабуть, розраховують, що потім ’зачтется’.