Бронетапці• 03 февраля 2024
Порадьте магазини в Німеччині з одягом
Особливо з дитячим. Також цікавлять магазини із взуттям. Щоб ціна-якість. Відносно не дорого і якість більш-менш нормальна. Подобається Zara, H&M, а як в Німеччині з цінами у вказаних магазинах?
Капитанша• 03 февраля 2024
Якщо ви про офдацн, то йдіть у TKMaxx, це мульт брендовий аутлет, але блукати і шукати там довгенько. Та мене у 22 виручав, коли приїхали з одними штанами і змінною білизною, а потепліло
Новорічна пальма• 03 февраля 2024
Ответ дляКапитанша
В ткмакс цены не очень. Еще и старье такое.
В Зара, с&а, primark, h&m, reserved можно посмотреть. Забейте по гугл-карте, какие магазины есть поблизости
Капитанша• 03 февраля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Особисто мені прімак не дуже. Дещо курувала в HM, СА і Манго, але дещо в ТК максі. Не знаю, що там не дуже, але шорти ддумі нормальні щось за 10 євро, ботильйони лдеокси за 30, ще якісь карді нормальні, спідницю Адідас дешево пристойну. Щось з бегетон брала, час минув, давно в Україні, не згадаю ціни. Так, шукати час, але реально там є норм речі. Ми ходили в той, що у Кайзер Вільгельм Пасажі в Берліні, донька зазирала на Александрплац, сказала, там гірше
Капитанша• 03 февраля 2024
О, згала ще, чому туди ходила. Білизна тріумф від 10 євро пристойні бюстики в рідкісних розмірах. В Україні в мене прямо проблема купити
Новорічна пальма• 03 февраля 2024
Ответ дляКапитанша
Мне кажется, чем меньше город, тем хуже ткмаксс))).
Капитанша• 03 февраля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Тут не підкажу, ми жили в Берліні лише