Изменено 03 февраля в 17:30

Дитина погано бачить в окулярах. Чому?

Син жаліється, що погано бачить в окулярах, усе розмито. Без окулярів бачить краще, ніж без них. Як таке може бути?
Окуляри виписала офтальмолог.
Перевіряла зір по таблиці і апаратом.
Зробили окуляри за рецептом в оптиці.
В чому може бути причина? Неправильно підібрали чи неправильно зробили?
Носить третій день, тільки вдома.
Не заздріть тьоті 03 февраля в 17:31
Я недавно начала носить очки. Тоже самое было. День на 4 стала нормально видеть. Нужно время, что бы глаза привыкли правильно видеть
Крошечка-хаврошечка 03 февраля в 17:31
идти с очками к офтольмологу и выяснять причину.
Карусель-весель 03 февраля в 17:31
Не правильно подобрали, как и не правильно сделать могли. Может линза изогнутая.
So_so 03 февраля в 17:31
Смотря откуда офтальмолог. У меня мама начудила, в оптике к офтальмологу ходила 😵‍💫.
Он ей напроверял и она очки заказала.
автор Попельшка 03 февраля в 17:32
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
идти с очками к офтольмологу и выяснять причину.
Так і будемо робити. В понеділок запишуся до офтальмолога. Зараз хочу зрозуміти, може це так і треба. Сама ніколи не носила окуляри
автор Попельшка 03 февраля в 17:35
Ответ дляSo_so
Смотря откуда офтальмолог. У меня мама начудила, в оптике к офтальмологу ходила 😵‍💫.
Он ей напроверял и она очки заказала.
Центр мікрохірургії ока, дитяче відділення Київської клінічної офтальмологічної лікарні.
Замовляли в іншому місці. В оптиці
автор Попельшка 03 февраля в 17:35
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я недавно начала носить очки. Тоже самое было. День на 4 стала нормально видеть. Нужно время, что бы глаза привыкли правильно видеть
Дякую!!!
автор Попельшка 03 февраля в 17:37
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
идти с очками к офтольмологу и выяснять причину.
Так і зробимо. Тим більше, окуляри на гарантії. Якщо неправильно зробили, замінять
So_so 03 февраля в 17:39
Ответ дляПопельшка
Центр мікрохірургії ока, дитяче відділення Київської клінічної офтальмологічної лікарні.
Замовляли в іншому місці. В оптиці
Не Яровая?
Бабка_в_кедах 03 февраля в 17:39
Можливо ще неправильно відцентровані окуляри. Або, наприклад, лінзи окулярів не підходять - я не можу носити сферичні, мені в них все криво, а в асферичних супер.
В першу чергу перевірила б діоптрії в лікаря.
Куколка-мяуколка 03 февраля в 17:40
Автор, а коли у лікаря одягали пробні окуляри з такими діоптріями син нормально бачив?
автор Попельшка 03 февраля в 17:41
Ответ дляSo_so
Не Яровая?
Не пам´ятаю прізвище. Завідувачка
автор Попельшка 03 февраля в 17:41
Ответ дляКуколка-мяуколка
Автор, а коли у лікаря одягали пробні окуляри з такими діоптріями син нормально бачив?
Казав, що так
Свята 03 февраля в 17:44
Мне не правильно намерял врач. Это был капец. Пол уходил из под ног.
Куколка-мяуколка 03 февраля в 17:44
Ответ дляПопельшка
Казав, що так
Дивно. Тоді б я спробувала спочатку протерти окуляри ганчіркою з мікрофібри (щоб виключити забрудненість лінз). Потім - віднесла б в іншу оптику і попросила перевірити діоптрії (щоб виключити помилку при виготовленні). І після цього - до лікаря.
автор Попельшка 03 февраля в 17:46
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дивно. Тоді б я спробувала спочатку протерти окуляри ганчіркою з мікрофібри (щоб виключити забрудненість лінз). Потім - віднесла б в іншу оптику і попросила перевірити діоптрії (щоб виключити помилку при виготовленні). І після цього - до лікаря.
Ганчіркою протирали)))
В оптиках можна перевіряти діоптрії? Схожу, спитаю. Дякую
Куколка-мяуколка 03 февраля в 17:46
З досвіду моєї доньки: як тільки вона вперше вдягла окуляри, вона була надзвичайно рада що почала все гарно бачити, могла роздивитись обличчя людей на вулиці і так далі.
Ms. Сама прямота 03 февраля в 17:47
Ответ дляПопельшка
Не пам´ятаю прізвище. Завідувачка
Обратитесь лучше в частную клинику
Марфа Українівна 03 февраля в 17:47
Ответ дляПопельшка
Ганчіркою протирали)))
В оптиках можна перевіряти діоптрії? Схожу, спитаю. Дякую
Дитині моєї знайомої, неправильно поставили лінзи, вони мали різний мінус, переставили місцями.
І як писали вище, треба щоб були відцентровані.
Куколка-мяуколка 03 февраля в 17:48
Ответ дляПопельшка
Ганчіркою протирали)))
В оптиках можна перевіряти діоптрії? Схожу, спитаю. Дякую
Так, є спеціальний апарат. При мені жінка приносила свої окуляри і їй буквально за хвилину виміряли.
Я_канеша_извиняюсь 03 февраля в 17:50
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я недавно начала носить очки. Тоже самое было. День на 4 стала нормально видеть. Нужно время, что бы глаза привыкли правильно видеть
Бред. Сейчас докажу вам почему. В опыте, при подборе, вы же видели хорошо? Без привыкания?
Линзы, правильно подобраны линзы, просто добирают количество рефракций до нормы.
Не заздріть тьоті 03 февраля в 17:54
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Бред. Сейчас докажу вам почему. В опыте, при подборе, вы же видели хорошо? Без привыкания?
Линзы, правильно подобраны линзы, просто добирают количество рефракций до нормы.
Нет. Нужно время, что бы глаза привыкли правильно видеть. Это мне было сказано моим врачам и в оптике. Мне сразу сказали, что когда я начну носить очки по началу буду плохо видеть , пока глаза не привыкнут. Очки корректируют зрение, когда глаза привыкли видеть не правильно и на них надевают очки , то глаза по началу испытывают дискомфорт
автор Попельшка 03 февраля в 17:54
Ответ дляМарфа Українівна
Дитині моєї знайомої, неправильно поставили лінзи, вони мали різний мінус, переставили місцями.
І як писали вище, треба щоб були відцентровані.
В рецепті ліве і праве око - різні діоптрії. Може дійсно переплутали
автор Попельшка 03 февраля в 17:54
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так, є спеціальний апарат. При мені жінка приносила свої окуляри і їй буквально за хвилину виміряли.
Супер. Перевіримо
Не заздріть тьоті 03 февраля в 17:55
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Бред. Сейчас докажу вам почему. В опыте, при подборе, вы же видели хорошо? Без привыкания?
Линзы, правильно подобраны линзы, просто добирают количество рефракций до нормы.
У меня врождённый дефект одного глазного дна + астигматизм . Меня сразу предупредили , что нужно время пока глаза привыкнут. Сейчас вижу в очках хорошо
Я_канеша_извиняюсь 03 февраля в 17:56
Ответ дляНе заздріть тьоті
Нет. Нужно время, что бы глаза привыкли правильно видеть. Это мне было сказано моим врачам и в оптике. Мне сразу сказали, что когда я начну носить очки по началу буду плохо видеть , пока глаза не привыкнут. Очки корректируют зрение, когда глаза привыкли видеть не правильно и на них надевают очки , то глаза по началу испытывают дискомфорт
Если вы правы, каким образом подобрать оправу и линзы в оптике? Если вам наденут ваши линзы, по вашей же логике, вы должны в них НЕ ВИДЕТЬ, потому что глаза не умеют. Как же вам подобрали линзы, что в оптике вы в них ВИДЕЛИ? так по ушам в оптиках и оптометристы ездят тем, кто приходит и говорит, что что-то не то, и вместо того, чтоб поправить линзы, начинают придумывать сказки
Трахтибидох 03 февраля в 17:57
Скоріш за все неправильно підібрали. Син, коли вперше одягнув окуляри, то був у захваті, типу все чітко видно, не треба мружитися. Але важливо, яка саме проблема по зору у дитини, якщо косоокість коригують, то можливі негативні моменти, такі як головний біль, нудота.
Я_канеша_извиняюсь 03 февраля в 17:58
Ответ дляНе заздріть тьоті
У меня врождённый дефект одного глазного дна + астигматизм . Меня сразу предупредили , что нужно время пока глаза привыкнут. Сейчас вижу в очках хорошо
И у меня астигматизм. С первой секунды в очках идеальное зрение. Потому что я работала в оптике 6 лет. И много интересного могу рассказать. Как дурят. Вы, классический тому пример. И моя мама тоже.
Не заздріть тьоті 03 февраля в 17:58
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Если вы правы, каким образом подобрать оправу и линзы в оптике? Если вам наденут ваши линзы, по вашей же логике, вы должны в них НЕ ВИДЕТЬ, потому что глаза не умеют. Как же вам подобрали линзы, что в оптике вы в них ВИДЕЛИ? так по ушам в оптиках и оптометристы ездят тем, кто приходит и говорит, что что-то не то, и вместо того, чтоб поправить линзы, начинают придумывать сказки
Я доверяю врачу. Все ею было сказано верно, сейчас я вижу в очках хорошо.
автор Попельшка 03 февраля в 17:58
Ответ дляНе заздріть тьоті
У меня врождённый дефект одного глазного дна + астигматизм . Меня сразу предупредили , что нужно время пока глаза привыкнут. Сейчас вижу в очках хорошо
В сина також астигматизм