Несу добро людям• 03 февраля 2024
Як зрозуміти що дитинка перевертається
Все ж не втрачаю надію, що дитинка перевернеться назад в Головне передлежання.
Які мають бути відчуття? Як саме зрозуміти сидить на попі чи все ж перевертається? Плацента по передній стінці. Удари більше по внутрішнім органам. Крутиться дуже сильно. Як зрозуміти це переворот чи просто танцює? Термін 36 тижнів 3 дні
Аноним ФЕЯ• 03 февраля 2024
Дочь в 36 недель или чуть позже перевернулась. Это нельзя спутать.
Мне врач говорила, что если не перевернется, то все равно сама рожать буду.
Пік Антна• 04 февраля 2024
Робити УЗД.
Мій так і не перевернувся, був КР. Пропонували самій пробувати але я нізащо не погодилась би.
Колупалочка• 04 февраля 2024
Ответ дляПік Антна
Робити УЗД.
А я сама родила в тазовом. Но у меня девочка была, вес небольшой
Пік Антна• 04 февраля 2024
Ответ дляКолупалочка
Це чудово
Несу добро людям
• 04 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Тю
З сідничним - народжують і без КР. Чи що, чи кажуть не народите? В сому питання і навщо вам переворот , власне?
В мене хлопчик. Хлопчиків не народжують в тазовому через ризик для статевих органів. Імкрупний плід вже більше 3500. Так кажуть лікарі з пологового