Аноним НаВсеГда• 04 февраля 2024
Силікони для волосся. Так чи ні?
Чи є сенс відмовлятися від силіконів? Можливо у когось був такий досвід, а також улюблені засоби, поділіться, будь ласка.
Коротко про силікони: найдешевші незмивні - роблять волосся слухняним, мʼяким, але накопичуються і псують волосся. Дорожчі легше змиваються, але після миття ми знову їх наносимо, і вони псують.
У мене тонке волосся що сильно плутається, стирчить у різні боки, пушиться. З натуральним ополіскувачем виглядає гірше.
Результат:
вже голосів:
11 (50%)
Так силіконам, головне краса
5 (22.73%)
Не змогла без силіконів
3 (13.64%)
Без силіконів, стало краще
3 (13.64%)
Не знаю
Вредняжка• 04 февраля 2024
Кінчики - це вже мертва структура, їм ’дихати’ не треба, їх ’вилікувати’ неможливо, можна лише зробити, щоб виглядали пристойніше
Luxurygirl• 04 февраля 2024
Сложный вопрос
Я пришла к выводу что волосы в хорошем можно поддерживать двумя способами
1. Перейти на полностью натуральный уход. Избавиться от любого вида heat
Абсолютно все продукция должны быть из натуральных ингредиентов.
2. Процедуры для волос, химические составы, силиконы и тд
Проф уход.
Оля_с_киркою• 04 февраля 2024
Я за силікони, бо я його не розчешу нормально, буде плутатися, силікон в кондиціонері чи термозахисті мені потрібен. Але проти олійок, флюїдів для кінчиків, мені сушать
Вредняжка• 04 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Сложный вопрос
Проф уход.
Как меня веселят верующие в пользу натуральных ингредиентов. Увы, если так, то их невозможно нормально сбалансировать. И состав тоже выходит намного сложнее и непредсказуемей. В результате имею аллергию только на ’натуральные’. На фигню класса ’три рубля ведро’ реакций нет при этом
Вредняжка• 04 февраля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Як в наших бабусь коси по пояс були і не мишачий хвостик?
Прямо у всіх шикарні коси, ви впевнені? 😂
Luxurygirl• 04 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
Я сама лично не пользуюсь натуральными средствами
Но вот у моей подруги качество волос стало намного лучше
Вообще мало вижу людей у которых хорошие волосы, увлажненные, живые и блестящие
Летала_НаМетле• 04 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Не хочется Вас разочаровать в этой жизни. Но условно людей можно разделить на категории ,где 2/3 вообще не заморачиваются на внешним видом и уходом за собой. 1/3 тоже такое себе показательные уходы в виде наборов адски дорогой косметики ,которая хранится годами для ,чтобы похвастаться. Процент людей ,регулярно за собой ухаживающих микроскопичен. Это единицы.
Кров з молоком• 04 февраля 2024
Ответ дляНесу добро людям
У моей был мышачий всю жизнь
тяжкаялюдина• 04 февраля 2024
Замінюють силікони схожі речовини з рослин (хемісквалени, алкани), вони змиваються та розкладаються на відміну від нафтосиліконів. В Aveda, наприклад.
Несу добро людям• 04 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
У косметичній промисловості силіконами називаються синтетичні компоненти, що містять кремній. Кремній - мінеральний компонент, який є в абсолютній більшості мінералів земної кори.
Косметичні силікони (синтетичні полімери) з´явилися на ринку у 50-х роках минулого століття. Вони дозволили виробляти косметику з покращеними характеристиками — текстури з силіконами приємніші на дотик, краще виглядають у банку, а в деяких випадках ще й покращують властивості самого продукту.
Ашолюдискажуть• 04 февраля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Экология другая, питание, здоровье крепче. У моих были косы до пояса и никаких прыщей. А у меня с детства с корня волосы секутся, витамины не усваиваются и прыщи даже в 30, если хоть 1 день умывалкой не умоюсь, привет 30 подкожников от жира
Хомо_сапиенс• 04 февраля 2024
Ответ дляНесу добро людям
У моих двух нет) Мышкины хвосты. Как и у меня. Генетику не пропьешь
Несу добро людям• 04 февраля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Вам так здається. Я повністю змінила харчування, вивчила від і до це питання і тепер маю шикарне волосся.
Хомо_сапиенс• 04 февраля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ну, не знаю я уже, что я могу сделать со своим. Питание, уход. Все есть. Волосы реально бабушек. Но у меня с гормонами есть вопросы. У одной из бабушек тоже были. Кстати. Она не решала. Я стараюсь в норме держать. Но все равно не то пальто на голове
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 февраля 2024
пусть для вас сделают на кондиционирующем эмульгаторе без силиконов... составы для волос заряжены позитивно, чтобы снимать отриц. заряд.