Файна_зупка• 05 февраля 2024

В кого діти були га ГВ і щипали за соски

Малому майже 11 міс, на ГВ+ прикорм.Останнім часом почав хапати за соски руками і прям боляче, але то б нічого, у мене на одній молочній залозі біля соска родимка, така не маленька,боюсь що він пошкодить її.Щей кусатися почав, як поїсть то не відпускає, а кусати починає.Я думаю може завершити ГВ дати суміш, порадьте що робили у кого було подібне?
Мастер Пис• 05 февраля 2024
Сколько раз в день ещё кормите грудью?
автор Файна_зупка • 05 февраля 2024
Ответ дляМастер Пис
Сколько раз в день ещё кормите грудью?
Буває в обід перед сном, наніч кормлю, і ранком може проснутися в 6-7 ранку то даю груди.
Не прохожу мимо• 05 февраля 2024
Просто строго говорить нельзя и убирать руку, забирать грудь, когда кусает . Так все дети делают , пройдет
Кишмишная Мая• 05 февраля 2024
Дивиться в очі і строго казати,не кусай і забирати грудь. Це ж людина,інтелект,доходить добре. Зміст не розуміє,але добряче розуміє,шо ігри з соском викликають строгий голос і забирання циці
Фуліганка• 05 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Плюсую, теж пояснювала так, коли дитина виявила, що вміє кусатися. Швидко зрозуміла, що мама не в захваті і почала кусати тільки іграшки, я пропонувала замість грудей ’робити кусь’ на гризунках.
Меня не звали• 05 февраля 2024
Ложку и тарелку каши дала: до свидания. К чему эти качели?
ПолБатона• 05 февраля 2024
Я малого привчила, гв давно звернула, а тримати за груди продовжує. Забирайте його руку, не дозволяйте.
Я не в теме• 05 февраля 2024
Є спеціальні буси, я купувала. Обох дітей до 2,5 років кормила. Буси недорогі, а дітям подобалось їх перебирати пальчиками.
ВерСаСе• 05 февраля 2024
Я бы плавно завершала , но это я , вы может до трех кормить хотите , тогда терпения вам
Я не в теме• 05 февраля 2024
Ось таке подобне брала
МинерАлочка• 05 февраля 2024
Мене малий в 7 місяців вкусив, я так швидко висмикнула груди і перестала годувати. Потім хвилин через 10 знову дала і він більше не кусався.