Водійка хімарса• 05 февраля 2024
Українська сучасна музика
Якось завжди слухала старий рок західний. Або більш сучасний поп панк
А якось вже рік постійно натрапляю на дійсно класну сучасних укр виконавців та гурти. Або переклади українською пісень, що були рос)
Мені прямо дуже зайшли:
твій зайчик пише
Сусіди стерплять
Сметана band (не нові, але переклали багато пісень якісно)
Latexfauna (теж не нові, але прям рівень зараз)
хейтспіч
SadSvit
Lely45
Структура щастя
Lonely sorra
Какая разніца
....
Всіх важко згадати зразу
І вірші класні, і музика, і виконання)
Дочка-підліток теж слухає наше, мене це так радує)
А які ваші улюблені гурти/виконавці? Чи були якісь музичні відкриття останнім часом?
Мені прямо дуже зайшли:
твій зайчик пише
Сусіди стерплять
хейтспіч
SadSvit
Lely45
Структура щастя
Lonely sorra
Какая разніца
....
Всіх важко згадати зразу
І вірші класні, і музика, і виконання)
Голубец• 05 февраля 2024
Той випадок, коли нікого з вище переліченого не знаєш) я по старій гвардії. Вони співали і співають українською
Водійка хімарса
• 05 февраля 2024
Ответ дляСалт
Я теж не знаю, але мені завжди цікаве нове.
Я зараз спеціально слухаю на ютубчіку підбірки з нашої музики. Багато класної, нової.
Українська, але не байрактарщіна.
Цукрові вишні• 05 февраля 2024
Музыку с годами слушать перестала. Всё больше фильмы смотрю. Из украинского раньше любила Скрябина.
Застряла• 05 февраля 2024
Renie cares
У неї мало якісних студійок, тож якщо шукати на стрімах, знайдете пару пісень, але я була на живому виступі і вона дуже крута.
Tember Blanche уже й не новачки, мають хорошу фан-базу
Кілька пісень Дітей Інженерів є у плейлисті.
Слава Українi• 05 февраля 2024
Зараз не музичний настрій. До війни з українських слухала тільки ВВ і Мандри. А так здебільшого джаз на джем-сейшнах.
Водійка хімарса
• 05 февраля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Никогда во всем снг не было нормальной музыки и фильмов.
Слава богу, шо ми не в снг)
Королева Сарказма• 05 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Слава богу, шо ми не в снг)
То что мы вышли из снг в 18году - никак не решило проблем. Но как говорят - дурень думкою багатіє