Донька подруги• 05 февраля 2024

Хто сам робить покриття нігтів шилаком?

Підкажіть, хто знає.
Зробила покриття нігтів: бонд, база, колір, фініш. І через тиждень на декількох нігтях лак відійшов біля кутикул (кутикул жоден слой не торкався). Буквально на трьох нігтях так. Усі інші нігті ідеально тримається покриття без жодного відставання.
У чому може бути причина? Я погано знежирила бондом? Чи може ще якийсь слой додатковий порадите для більш міцного тримання? Перед бондом щось наносять на нігті?
На фото не видно, але на середньому відійшло.
Якось так і живу• 05 февраля 2024
Плохо кутикула обработанна,где то кусманчики остались
автор Донька подруги • 05 февраля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Маєте на увазі, що погано зашліфувала ніготь біля кутикул? Ви перед покриттям бондом нічим не обробляєте нігті? Я протерла спиртом, потім бонд.
Сладкий лимончик• 05 февраля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Причину не скажу, но я делаю у мастера шелак без маникюра, только запиливает ногти, т.к. я не переношу маникюр, но никогда нигде не отставал шелак...
Якось так і живу• 05 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Кутикула плохо зачищенна)я вообще спиртовой салфеточкой протираю,база,пудра,опил,гель лак и топ
автор Донька подруги • 05 февраля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Може я погано просушила базу? Бо база густа, каучукова, трохи незвично нею покривати і скільки сушити ще не розібралась.
Зайканалужайке• 05 февраля 2024
Які матеріали використовуєте? В мене коді, нічого ні разу не відставала, хоча я рукожоп ще той)
Банка з медом• 05 февраля 2024
Скорее всего на тех пальцах плохо выполнен маникюр, не чисто.
Может плохо обезжирили. А может на кожу попал праймер. Где-то случился затек.
Это вы только в процессе сообразите, где накосячили.
Кумася• 05 февраля 2024
Бондом не обезжиривают, а наносят после обезжиривания тонким слоем.
Якось так і живу• 05 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Каждый слой по 60 сек
Кумася• 05 февраля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Коди ещё есть в продаже?
Кумася• 05 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Первый слой идёт тонко втирающими движениями, второй выравнивающий по желанию либо гель
автор Донька подруги • 06 февраля 2024
Ответ дляКумася
Коди ещё есть в продаже?
Я саме Коді і користувалась. Якраз купила місяць тому.
Кумася• 06 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Сейчас много крутых фирм, ушла с Коди ещё лет 6 назад когда массово у многих началась на их базу аллергия и у меня в том числе.
автор Донька подруги • 06 февраля 2024
Ответ дляКумася
А порекомендуйте якусь недорогу, будь ласка.
автор Донька подруги • 06 февраля 2024
Ответ дляКумася
О, дякую! Мабуть саме в цьому і є причина. Перший слой в мене був зовсім не тонким .