Я_не_аноним_100%• 06 февраля 2024

Непереносимість глютену

В кого виражена чи часткова непереносимість глютену, як вам живеться?
Чи дорого харчуватись чи складно готувати?
Забрала і не сказала• 06 февраля 2024
Складно когда есть и непереносимость глютена и непереносимость тех круп которыми принято заменять глютен. Например можно только пшено , гречку, лен, овсянку.

Саджу все зарання• 06 февраля 2024
Часткова - це як? Типа не целіакія. В мене у дитини непереносимість глютену, мені важко.
Українська Мрія• 06 февраля 2024
У дитини не целіакія, на сліди глютена реакції нема, але якщо їсти глютен то стає поступово погано. В принципі не складно, купуєм безглютенові продукти.
Marmu• 06 февраля 2024
Автор, я місяць на кето, де взагалі жодних круп не можна) думала, не витримаю, але жити можна. Була колись і на просто безглютені. Найскладніше - це спілкування з родичами-друзями, сркізь піці-пироги і все таке. Продумуйте собі страви, носіть перекуси, щоб не було бажання булочкою-хотдогом полірнутися, якщо їсти хочеться
Задираю носа• 06 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Ви купували курс кето чи він є у вільному доступі?
Marmu• 06 февраля 2024
Ответ дляЗадираю носа
Я не купувала. Сама почитала, послухала на ютубі (англійською, правда, у Штатах багато спеціалістів). Чесно кажучи, не розумію, за що кето ’коучі’ беруть по 150-300 євро на місяць за супровід. Але я це роблю після консультування з дуже модним психіатром (це я для психіки і роблю, худнути мені не потрібно). Зараз попросила, щоб він подивився мої аналізи
Задираю носа• 06 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Я вас розумію. Психосоматику ніхто не відміняв.
Шкода,але англійська у мене не дуже,щоб слухати та щей розуміти сказане (

Marmu• 06 февраля 2024
Ответ дляЗадираю носа
Та у нас теж є і форум і купа матеріалів. Підпишіться на olenacilantro в інстаграмі, вона українка, зараз живе у Штатах, багато чого викладає.
Задираю носа• 06 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Дуже вам вдячна!
Белая котичка• 06 февраля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
вівсянку не можна. її обробка виконується на тих самих потужностях де обробляють все інше зерно, тому вівсянка містить сліди глютену, які при непереносимості критичні
Забрала і не сказала• 06 февраля 2024
Ответ дляБелая котичка
Спасибо. Ещё лучше. У моего ребенка не целиакия , а сенсибилизация к глютену на фоне взк. На следы реакции не вижу , но ничего хорошего в них нет.
Леопардові панчохи• 06 февраля 2024
Ребенок был на диете 3 года, была непереносимость глютена, не целиакия. Сложно. Хлеб и печенье покупала, что-то пекла на кукурузной и рисовой муке. Крупы гречка, рис, кукурузная. Из них все блюда по очереди. Плюс мясо, овощи, фрукты, орехи
ТаПрямТам• 06 февраля 2024
У меня по танализам нет ни целиакии, ни аллергии.
Но все равно стараюсь не есть глютен.
Нет ни одного продукта с настолько однозначными выводами крупных медицинских исследований.
Я для себя особых ограничений не вижу.
Хлеб в принципе не ем.
Если хочу блины какие-нибудь, то рисовая, миндальная, овсяная, льняная мука есть.
ТаПрямТам• 06 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Мне никогда не было так плохо, как в период кетоадаптации, такой кето-грипп словила оба раза, хотя второй раз готовилась, читала, электролиты пила.
А самое трегевое, что у меня ухудшились все анализы, особенно холестерины, глюкоза, инсулин и т.д. Самое интересное, что иногда коучи и адепты выкладывают анализы и там почти везде такие же проблемы. Наверное, все же диета для эпилептиков не может быть стилем жизни для большого количества рандомных людей.
В общем, точно не мое, хотя углеводы ем меньше принятых 50-60%, а жиров больше, на завтрак вообще много.
Marmu• 06 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
мені теж було дуже погано до 3 тижнів, зараз набагато краще!
так, я того і попросила лікаря, щоб він подивився на мої аналізи. а у вас через який час погіршились аналізи?
А як ви себе почували? вам було недобре, коли аналізи погіршились?
ТаПрямТам• 06 февраля 2024
Ответ дляMarmu
2 недели мне было плохо - тахикардия (обычно пульс 65 в покое, я тренированная, но шпарил на кето 90 , во сне 75), бессонница (тоже обычно сплю как сусел крепко), ломота, как при гриппе, проблемы ЖКТ,полная потеря аппетита и вес улетел.
Но я сразу ушла на 10-20 г глюкозы. Наверное, слишком радикально.
Добавила чуть углей, ожила .
Потом стало лучше, почти нормально.
Через месяц где-то сдала анализы и они не порадовали.
Я пыталась кето не для похудения , я стройная, а из-за 3 проблем: высокая тощаковая глюкоза (5,4-5,5), аутоиммунная болезнь (аит) и тревожность.
В моем случае хуже стало всё - глюкоза 5,8, антитела ТПО выросли и психологическое состояние усугубилось.
Вернула углеводы, но рафинированный сахар и глютен не ем. Цельнозерновая овсянка, киноа, немного риса, гречка, много фруктов в рационе. Довольна
Marmu• 06 февраля 2024
Дякую! А у вас тривожність пройшла на кето? а зараз як із психічним станом на такому харчуванні?
ТаПрямТам• 06 февраля 2024
Ответ дляMarmu
У меня тревожность напрямую зависит от моего самочувствия и состояния организма.
То есть , думаю, тело таки первично.
Когда я в прекрасной форме , хорошо себя чувствую и занимаюсь спортом, тревожность себя не проявляет. Недавно болела, прямо накатывало, что должно произойти что-то страшное.
Но в целом мне такое питание подходит, анализы хорошие и много энергии
автор Я_не_аноним_100% • 06 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Круто, а поділіться будь-ласка як вам зміни, що саме турбувало, бо саме читаю книгу про взаємозвʼязок їжі і неврологічних хвороб. Дуже цікава

Ответ дляЗабрала і не сказала
А скільки вашій дитині та коли це помітили?
Горня капучіно• 06 февраля 2024
Ответ дляБелая котичка
Є безглютенова овсянка, беру у Таврії, на Розетке
Горня капучіно• 06 февраля 2024
У дитини непереносимість глютену. Для нас дорого. Безглютенові макарони вона не всі їсть, печиво дуже дороге. Коли пеку, їй не подобається. Знайшла суміш для мафінів, то їсть. Купила на айхерб ферменти для перетравлення глютену, іноді виручають
Забрала і не сказала• 06 февраля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
8 лет. Проблемы были с рождения. Только врачи из поликлиник дибилы. Нам помог нутрициолог.
Marmu• 06 февраля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
мені порадив психіатр для психіки. мені зразу стало добре на ЖКТ, мене зазвичай вздуття і все інше, а тут стало набагато краще. Язик завжди був сірий від нальоту, зараз рожевий, щодня милуюсь) але 2 тижні дуже ковбасило, сил не було, якщо не поїм, то потім слабкість. пару раз пролежала тупо по годин 5. Мозги ледве працювали. Десь на третьому тижні стало легше. я поки всього місяць, кажуть, треба 3 місяця для досягнення повного ефекту. Але я зараз дуже багато їм. СЬогодні зранку з´їла 3 полоски бекону, 2 яйця, 2 курячі печінки, кава із сиром та горіхами. потім пила камбучу і батончик спортивний. Ввечері у ресторані суп томатний з яловичиною + шашлик з овочами (правда, порція не дуже велика). Їм так щодня і все одно схудла на 2 кг)
Поки подобається, але ще замало часу пройшло