Кава з адреналіном• 07 февраля 2024

Синдром туретта, кто сталкивался?

Интересует именно синдром Туретта, не просто тикки. Кому ставили такой синдром официально? Перерос ли ребенок? Какие были именно тики? Дали ли инвалидность? Лежали ли в больнице на обследовании?
Перемелица• 07 февраля 2024
Якщо це Туретта, то перерости не можна, бо він не лікується

Танцепесенная• 07 февраля 2024
Він не лікується. В старшому віці можуть бути напади
Анонім Завгосп• 07 февраля 2024
С-м Туретта не лікується. Можливо лише трохи полегшити прояви
автор Кава з адреналіном • 07 февраля 2024
Скажите пожалуйста, вашим детям/вам ставили этот синдром или вы с литературы пишите?
проявлятися дані ознаки в дитячому віці та в міру дорослішання нерідко стають менш вираженими або зовсім зникають.

Это с медицинской литературы. Значит может проходить
Поторописька• 07 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Це неправда. Читайте ще.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном

В любом случае обратитесь к генетику

Перемелица• 07 февраля 2024
Ответ дляПоторописька
Це неправда. Читайте ще.
Що не правда? Тіки можуть зменшитись або збільшитись. Це залежить від організму хворого і повпливати ніяк не можна.
Поторописька• 07 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном

Може вам буде корисним цей аккаунт https://www.tiktok.com/@baylen.dupree?_t=8jgvwmJcC...
У дівчинки дуже яскраво виражений синдром..
Поторописька• 07 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Ви написали: «не можна перерости»
Так от, можна.
Ответ дляПоторописька
Це неправда. Читайте ще.
У вас чи вашої дитини є такий діагноз? Шукаю людей хто знає з власного досвіду
Своего не предлагать• 07 февраля 2024
Донька вчиться з хлопчиком з синдромом Турета.Хороший,але захворювання важке,звикли, вже до нього,спілкуються,
Ответ дляСвоего не предлагать
Як у нього це проявляється?
Своего не предлагать• 07 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Як у нього це проявляється?
Я бачила в інстаграм,але не можу скидати.Розумово вчиться нормально,псих порушень нема,по характеру добрий,але тіки страшні-періодами нормально,а потім піками такими і проходить.
Перемелица• 07 февраля 2024
Ответ дляПоторописька
Ви написали: «не можна перерости»
Так от, можна.
Жити і надіятись, а може?
Ответ дляСвоего не предлагать
Дякую
Ответ дляПеремелица
Жити і надіятись, а може?
А вы живете без веры?
Своего не предлагать• 07 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Жити і надіятись, а може?
На мою думку це не переростає.Але живуть і працюють,а що зробиш.
Перемелица• 07 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
А вы живете без веры?
Якщо у дитини справді такий діагноз, то краще вивчити його і підтримувати дитину. А не жити сподіваннями.
Подивіться фільм Перед классом. Він на реальних подіях. Про ставлення батьків і оточуючих до хлопчика з синдромом.

Стрекоза любви• 07 февраля 2024
В українській передачі «Я соромлюся свого тіла» був випуск з хлопцем в якого цей синдром. Його наче якось лікували.
Горда пташка• 07 февраля 2024
Моя куратор в Польщі має синдром Туретта. Обидві дочки без синдрому. А ось один онук має цей діагноз. В них ціла асоціація таких людей. Багато дорослих.
Ответ дляГорда пташка
А можете описати їїтіки?
Накладні мюслі• 07 февраля 2024
Постою послушаю. У сына невролог заподозрила в Украине, отправила к психиатру. Та сказала - это не оно. В Польше психиатр снова этого Туретта нам вспомнил ...
Поторописька• 07 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Жити і надіятись, а може?
Я не знаю, як вам більше підходить)
Ответ дляНакладні мюслі
А які тіки у вашого сина? Я вже записана у лікарню ( точніше дитина), будемо робити до обстеження. Але то ще 2 місяця і хочеться щось розуміти вже
Горда пташка• 07 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
А можете описати їїтіки?
Вона досить добре скомпенсована. Як я розумію підібрана терапія. Тому кілька разів бачила рухи зв´язка шия та плече. Рухи однакові, їх видно. Але не критично. Це такі посмикування.
Ответ дляГорда пташка
Дякую. Я так розумію вони їй не заважають зовсім?
Накладні мюслі• 07 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
С раннего возраста пуп колупал, потом двигал лицом, потом покашливание, оно дольше всех было, год назад стал звук другой, такой типа как поскуливающий что ли, сейчас снова пуп колупает. 12 лет ему сейчас. (Это все новое приходит на смену предыдущему, а не все вместе). Ещё у него СДВГ
Ответ дляНакладні мюслі
А звуковые одновременно с моторными или в тот период когда звуковые то нет моторных?
Накладні мюслі• 07 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Нет, все по очереди было. Сейчас правда изредка может ’мукнуть’, но в основном колупает пуп и звуков нет. Ну когда звук - то только звук, одновременно не колупает