Творог для розжига• 08 февраля 2024
Питання до тих, хто користується окулярами для читання
Чи є сенс купляти дорогу оправу? А лінзи? Ціна на лінзи від 265 до 700 грн за одну лінзу. Як обирати? Скільки стоять ваші окуляри саме для читання?
Результат:
вже голосів:
10 (50%)
До 2 тис грн
3 (15%)
2-3 тис грн
3 (15%)
Не ношу окуляри, але цікаво
2 (10%)
3-5 тис грн
2 (10%)
Дорожче 5 тис грн
Шпондєр• 08 февраля 2024
Мої коштували 1900грн, бо дорога оправа, лінзи я по 300грн брала. Обрала дорожчу тому, що була зручна і легка, мені це важливо.
Творог для розжига
• 08 февраля 2024
Ответ дляШпондєр
1900 то не дуже дорога оправа. Я сьогодні була в люкс оптика, то це майже найдешевші. В середньому оправа + лінзи приблизно 3000 грн.
Але мені сподобалися ті, що 4-5 тис грн лише оправа
Шпондєр• 08 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Сходіть в оптику без приставки ’люкс’ :))
Бавовна• 08 февраля 2024
Автор, зачем вам дорогая оправа в очках для чтения дома ? Чтобы что ? Она должна быть удобная. Вот я сейчас в телефоне, без света в комнате. Какая разница в какой я оправе. Использую эти очки только когда вечером сняла линзы и хочу ещё посидеть в интернете.
Файно Замало• 08 февраля 2024
можете кидать тапками,но.. есть у меня дорогая оправа и стекла на заказ,и есть..из ’все по 5’ очки.. так вот-практически все время пользуюсь очками из все по 5.. а дорогие стекла - за один раз(!!) в сумке- поцарапались