Царівна Жабка• 09 февраля 2024
Як спілкуватись з друзями, родичами русофілами?
Які кажуть, що війна це погано, і люді гібнут це погано, але росія-ссільная вєлікая страна і у словах є захоплення путіним, що він захід перехитрює, і сильний лідер, і що це політики винні, а рускі хароші, і до всього українського, включаючи мову та культуру зневага та захоплюються російськими письменниками (Пастернак, Набоков) художниками і т.д. Сидять на закордонних роспропагандистах як Карлсон.
Послати не можна, хочеться якось пояснити, що захоплення російським, коли вони вбивають українів- це неповага до себе, не те що там до країни чи когось, а себе самого.
Комусь вдавалось змінити точку зору таких родичів?
Я шалунья• 09 февраля 2024
Никак не измените мнение других. Ваш единственный вариант не общаться совсем либо не поднимать тему политики
Царівна Жабка
• 09 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Где они живут?
Живуть в Америці, родом з Херсону, і там частина родини.
Все до блиску• 09 февраля 2024
І що вони після останнього інтервью кажуть? Бо купа народу тупо поржала з тої маячні.
Царівна Жабка
• 09 февраля 2024
Ответ дляВсе до блиску
не знаю, бо не спілкувалась останнім часом і навіть боюсь щось казати за політику тепер. Думаю як знайти підхід.
А я нівроку• 09 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Так а че в Америке, а не в Донецке или лучше в Мариуполе, им же нравится раша. Как-то не сходится.
Дама_с_коготками• 09 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Заблокировать
Шукаю стакан• 09 февраля 2024
А Вам взагалі хочеться з ними спілкування? Чи просто Вам конче треба їх переконати?
Все до блиску• 09 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
А... було б цікаво дізнатись, що думають ’фанати’...
Краще ніяк тоді вже не говорити про це, якщо хочете відносини підтримувати. Таке не лікується.
Щаслива Я• 09 февраля 2024
Навіщо ото все ви написали. путін вєлікій, нахрєна ці деталі? Чи ви мартьоха, по методичці працюєте
Я не спілкуюсь ні з родичами, ні з ’друзями’, тим більш навіть уявляти не хочу хто і де вєлікій за їхньою думкою.
Царівна Жабка
• 09 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Не общаюсь с родственниками с 14 года. Позже узнала, что мой двоюродный брат воевал на Донбассе.
я бачила чоловіків, які воювали за Днр, які виїхали у Америку по програмі бля українців після 24.02.. і навіть фотки у формі днр не прибирають з соцмереж, прекрасно собі тепер несуть рускій мір там, переїхавши по українському паспорту...
Щаслива Я• 09 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Накуя підхід?
СвітланкаОК• 09 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
А навіщо вам шукати підхід? Навіщо вам спілкуватися з тупими, обмеженими, кровожерливими людьми без роду і племені? Вони ж себе, своє коріння, свою Батьківщину не поважають, плювати хотіли на своє місто, свій народ — то ж виродки, а не люди. Вам точно спілкування з ними потрібне?
Царівна Жабка
• 09 февраля 2024
Ответ дляВсе до блиску
схоже на те((
Астановитесь• 09 февраля 2024
ніяк. рідна тітка така. її син воює на передовій з 22 року, а вона любить Путіна. а її рідна донька -послала матір на йух, рідний брат (мій батько) теж не спілкується. її син для неї бандерівець, брат для неї неонацист. мабуть, в телефоні так і переіменувала їх
Щаслива Я• 09 февраля 2024
’Послати не можна, хочеться якось пояснити, що захоплення російським, коли вони вбивають українів- це неповага до себе, не те що там до країни чи когось, а себе самого.’
Це піз@ець. Послати не можете з 14 року, вже 10 років переконуєте?
У вас вус відклеївся. Чи де ви були восімлєт + 2 роки.
Царівна Жабка
• 09 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
хотіла пояснити, що мене тригерить, тому приклад навела, що людина казала, і я не згідна з цим зовсім..не матрьоха, чесно
Рекламама• 09 февраля 2024
Дивно, що вони ще ваші друзі і родичі. У вас було достатньо часу їх послати.
Надежда наш компас• 09 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Отож. Якійсь цирк без тварин.
Щаслива Я• 09 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Скажіть паляниця 🇺🇦
Барабасиха• 09 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Зачем?
Щаслива Я• 09 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Доречі, що вони думають стосовно останнього інтерв´ю. Хуйло сказало, що Україну придумали поляки. Так що лєнін поляк? Я заплуталась 😂
Барабасиха• 09 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Вы, когда на тротуаре видите кучу 💩, то объясняете ей, что она не права и не должна тут лежать? Или обходите стороной?
Царівна Жабка
• 09 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
та ні, сорі не пояснила, це тільки зараз у людини почались така риторика, у 22 зовсім інакше було, була за Україну, проти росії і проти путіна, на мітинги ходила. Вона схоже підсіла на західних пропагандистів, навіть минулого року, сама зовсім протилежні речі казала. Тому я і думаю як людина могла змінитись у поглядах так швидко.