Цвірінь• 09 февраля 2024

Дивно болить голова - може в когось так було

Дівчата, останній тиждень дуже дивно стала боліти голова - були дні коли була типова мігрень дуже сильна з однієї сторони та давила на окo. Але кожен вечір , тільки но я лягаю спати вона ніби пульсує чи відчуває тиск одномоментно в декількох точках - біля віска, всередині , сзаду. До лікаря йду в понеділок, але може комусь це знайомо, дякую.
Toyota• 09 февраля 2024
Цей тиждень дуже погода міняється, можливо в цьому причина
графиняВишенка• 09 февраля 2024
Писали що атмосферний тиск падає і люди будуть страждати на головні болі, або застуда зараз скільки цих грипів ходе, в мене грип голова дуже сильно болить
ТрамвайGirl• 09 февраля 2024
Я неделю уже мучаюсь, болит сильно и на глаз отдаёт и в нос. Херня какая-то творится с землёй
Реанимация• 09 февраля 2024
Погода змінюється, що тут дивного. Випила темпалгін сьогодні і попустило
Швидкоруч• 09 февраля 2024
А давление меряете? Похоже на повышенное