Міряю від одиниці• 10 февраля 2024
Кесарево без допомоги
Дівчата як справлятися без допомоги після кесаревого. Особливо в перші години? Читала що не можна вставати, а як доглядати за дитиною? В нашому пологовому дитина одразу з мамою, якщо не має проблем в дитинки. А як контакт шкіра до шкіри? Перші 2 години? Хто з дитиною поки маму зашивають?
Перше кесарево з нами був чоловік. Син лежав на ньому, він з нами ночував, подавав на годування.
Зараз все інакше. Він загинув на війні. Батьки в іншій країні. Подруг не має.
Ще питання куди діти старшу дитину?
Мені дуже страшно. Кесарів вже наступного тижня.
Ще питання куди діти старшу дитину?
Без QR коду• 10 февраля 2024
И автор, не волнуйтесь. В палате возле кровати есть кнопка вызова медсестры. В любой необходимой ситуации вы их сможете вызвать. Помочь вам - это их работа
Стебель березы• 10 февраля 2024
Авторе, вам запропонували допомогу. Зрозуміло, що нікого бачити не хочете. Але все ж. Не відмовляйтесь!
Звичайно, старшій дитині було б комфортніше побути зі знайомими, ніж з чужими. Але, раз немає родичів і подруг, то погодьтесь на допомогу дівчат.
У всіх звичайно все йде за власним сценарієм. Але у мене 2 разу було набагато легше, ніж першого. Я швидше встала, одягнула бандаж, сама доглядала за дитиною. Першого разу була в палаті з іншою жінкою. То ми одна одній допомагали.
Сина б не брала в палату. Там і утка може знадобитись, і багато чого. Хоча, є сини, які доглядають за мамами. Але це вам вирішувати.
Хай все пройде легко і без ускладнень! Здоров´я вам і вашим діточкам!
Пилосмок працює• 10 февраля 2024
в мене був кесарів розтин як раз коли почався ковід, нікого до мене не пустили…
дитину дістали забрали на огляд, мене зашили перевезли в реанімацію, дитину принесли туди ж. я не вставала першу добу. приходила медсестра чи няня яка доглядала за дитиною. прикладала годувала, дитина лежала то біля мене, то в люльці. на наступну добу підняли, ледь ходила. перевели в звичайне відділення, далі доглядала сама, тиждень була у лікарні.
куркулиха• 10 февраля 2024
Автор, в мене 3 кс
Через 2 години перевели в палату, тоді ж і встати прийшлось, дитина зі мною весь час
Потроху розходилась, дитина спала зі мною
Пишіть як треба допомога
ЧупакабраЗеБест• 21 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Перинатальний центр
если вы на Соломе или поблизости, я в любое время могу вам помочь хоть чем