Дверной_Проем• 10 февраля 2024
Документи на відстрочку в тцк мають бути нотаріально завірені чи просто копію?
Добрий день. В Законі пишуть про копію , але часто зустрічаю ,що подають нотаріально завірені . Хто подавав ,підкажіть
Сорока-ворона• 10 февраля 2024
А какие конкретно документы? Просто если отсрочка - это решение медкомиссии, то зачем его заверять?
Дверной_Проем
• 10 февраля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Ні, до медкомісії. Є перелік категорій хто має право на відстрочку. У моєму випадку це дитина з інвалідністю. До заяви додаються копії паспорт,код , свідоцтво про народження,шлюб та інші
Королева спама• 10 февраля 2024
Ответ дляДверной_Проем
З інвалідністю і так не призивають
Дверной_Проем
• 10 февраля 2024
Ответ дляКоролева спама
З інвалідністю і так не призивають
Інв не в чоловіка
Королева спама• 10 февраля 2024
Ответ дляДверной_Проем
Інв не в чоловіка
Ну так до чого тут чоловік?
Чи у вас всі інваліди і тільки один чоловік здоровив що тільки він може доглядати за інвалідом/и?
Дверной_Проем
• 10 февраля 2024
Ответ дляКоролева спама
Ну так до чого тут чоловік?
Ви про що?
Королева спама• 10 февраля 2024
Ответ дляДверной_Проем
Ви про що?
Про догляд за інвалідом!
А ви про що питали?
Дверной_Проем
• 10 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
У чоловіка група, то захотіли довідку МСЕК завірену нотаріусом
Дякую
месяцкие• 10 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
копию я так понимаю?
Розумна Губка• 10 февраля 2024
Ответ длямесяцкие
копию я так понимаю?
Так, копію завірену нотаріусом