Викупана• 10 февраля 2024

Поліп ендометрію і вагітність

Сьогодні на узд гінеколог виявила поліп ендометрію. Сказала поки спостерігати, а потім видаляти, якшо не пройде сам. Більше нічого толком не пояснила.

Поділіться досвідом, в кого таке було. Ви змогли потім завагітніти і народити? Дуже за це переживаю, ще не народжувала, але дуже хочу дитинку в найближчому майбутньому. Геть розстроїлась (((
миссАрфография• 10 февраля 2024
Ну удалять надо, это не смертельно, бесплодия от удаления тоже не будет

автор Викупана • 10 февраля 2024
Ответ длямиссАрфография
А если не удалить, то забеременеть не получится?
миссАрфография• 10 февраля 2024
Ответ дляВикупана
Как знать, но может и помешать. Зачем Вам полип? Чего не удалить?
ПростоБелка• 10 февраля 2024
Треба його прибрати і забути, він може визивати кровотечи і переродитися з роками в онко. Це не складна процедура.
Апрель Ивановна• 10 февраля 2024
А чому ви не хочете його видалити?
Мэри Попкинс• 10 февраля 2024
Они быстро удаляются. И все нормально забеременеете. Ничего страшного в этом нет
Сама не знаю• 10 февраля 2024
Ответ длямиссАрфография
Зачем писать, если вы не понимаете и не знаете риска осложнений????

Сама не знаю• 10 февраля 2024
Ответ дляВикупана
Автор, нужно иметь своего профессионального гинеколога и задавать ему все эти вопросы, кто вас вообще напр на узи? По теме- пробуйте беременеть, это лучший вариант. Если в течение года не выйдет, тогда обслед по поводу бесплодия, тогда и с полипами решите
МамОмужа• 10 февраля 2024
Я намагалася завагітніти майже рік, поки на УЗД випадково не побачили поліп. В моєму випадку потрібно було видаляти, тому що поліп + наростав ендометрій більше норми. Видаляла методом гістероскопіі сам поліп + робили ще додатково чистку як при аборті, щоб прибрати той товстий шар ендометрію. Через місяць після операції дозволили пробувати вагітніти. Завагітніла через 4 місяці
Yana1915• 10 февраля 2024
В мене поліп був , завагітніла норм , але інколи кровив і я хвилювалась , але нічого норм виходила народила майже 41-42 тиждень був ! Так, що не хвилюйтесь