Свезло так свезло• 11 февраля 2024

Чому я тупа?

Чому я тупа? Я намагаюсь цікавитись різними сферами життя, достатньо багато читаю, працюю з великим об´ємом інформації ( пишу дипломні роботи на замовлення), ще зі школи багато вчилась, але я всерівно не розумна. Мій чоловік каже, що я постійно туплю і бути розумними можуть лише небагато жінок, кому інтелект перейшов у спадок, а я до таких не відношусь. Чому така несправедливість?
Ля-ля-ля• 11 февраля 2024
Як в вас з математикою?

Ласкове телятко• 11 февраля 2024
Ви обрали не того чоловіка
Salsa-24da• 11 февраля 2024
У вас козел муж.
Вы не тупая

Недалекий мужчина самоутверждается за ваш счет.
автор Свезло так свезло • 11 февраля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Як в вас з математикою?
Не дуже, я більш гуманітарний профіль.
И.О. человека• 11 февраля 2024
якась мізогінія у вашого чоловіка
ЧупакабраЗеБест• 11 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Не дуже, я більш гуманітарний профіль.
ну и что.
академческие науки - вообще ни о чем.
Малая еще та• 11 февраля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Як в вас з математикою?
Про чем здесь математика???

Оля_с_киркою• 11 февраля 2024
Я свої дипломні не змогла написати). Тупою себе зовсім не вважаю.
И.О. человека• 11 февраля 2024
Я згадала сценку з серіалу ’Каменська’. Там в неї було складне розслідування, вона спитала свого чоловіка, а він їй підказав геніальне припущення. Вона зраділа і сказала йому: я геній. Він спитав: чому? Вона каже: бо я вмію обирати собі чоловіка.
Zxcvbnm123Qw• 11 февраля 2024
Я курсову роботу ледве написала ,і не вважаю,що я тупа
Имя утеряно• 11 февраля 2024
Я дипломную работу не напишу. Я тупее вас. Но для своего мужчины я умная и вообще самая -самая)))
Вы не тупая, у вас мужчина козел
И.О. человека• 11 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Не дуже, я більш гуманітарний профіль.
Знаєте, є таке явище, як побутове недоумство. Якщо ви по життю дуже заклопотана жінка, бо на вас діти, побут, їжа, планування, спілкування з родичами, спілкування з різними службами, то ще й вгадувати настрій чоловіка і ловити всі його настрої – то це вже перенавантаження, чому ви тупите
Ответ дляИ.О. человека
Таке буває, так як дуже багато працюю(
Прагматик флегма• 11 февраля 2024
Всього 20 відсотків розумних, але чому чоловік так каже навіть якщо тупа
Ля-ля-ля• 11 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
Про чем здесь математика???
Ви бачили тупих людей,які добре вчили математику?Я -ні.Але тупості в пості автора я не побачила.Не зрозуміло,що вона має на увазі.
Місячне Сяйво• 11 февраля 2024
Це ваш чоловік нехороша людина, сексист. а з ваму усе добре.
Ответ дляОля_с_киркою
Чоловік каже, це дивно, що я можу писати різні роботи. А ще каже, що в мене немає логіки як у всіх жінок(
И.О. человека• 11 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Таке буває, так як дуже багато працюю(
Коли він вам ще раз таке скаже, то спитайте: а що таке по твоєму інтелект, що таке для нього бути розумним, не знецінюйте себе, ведіть дискусію. Скажіть: я не приймаю твою образу, якщо хочеш констриктивного діалогу, то обгрунтуй
Tammy21• 11 февраля 2024
Дайте вгадаю, розумні ті жінки кому у спадок інтелект від батька передався? І той, переданий жіночий інтелект далі нікуди не йде, а розчиняється у просторі і часі?
Якщо ви не тролите, то співчуваю. Жити з подібним екземпляром -- справжнє випробування, мабуть. Обіймаю, та бажаю приємного і комфортного розлучення.

Прагматик флегма• 11 февраля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я, наприклад, тупа, у школі математику не розуміла, а у вузі розуміла, не в математиці справа
Tammy21• 11 февраля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я бачила)
Садоводница• 11 февраля 2024
Ви тупа, бо обрати такого чоловікп
Місячне Сяйво• 11 февраля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Як в вас з математикою?
кожному своє, до чого тут математика? у всіх сферах людина сильною бути не може. і це її чоловік тупий, якщо таке говорить, сексист хр*нов. зверхньо дивиться на всіх жінок
И.О. человека• 11 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Підручник з логіки – це не велика книжечка, знайдіть його в інтернеті і почитайте, вирішуйте з нього задачки. Знайдіть якісь відео навчальні з логіки, подивіться, що таке насправді логіка, бо я впевнена, що ваш чоловік і сам не знає, що таке логіка і можливо ніколи її не вивчав
Прагматик флегма• 11 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Ваш чоловік абюзер, знецінює і хоче щоб ви сумнівалися в собі, таким чином контролювати
Ля-ля-ля• 11 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Так,якщо фізичне і психологічне перенавантаження,то це звичайна розумова втома.Всього необхідного дуже багато потрібно зробити,все вспіти,повно інформації в голові.По простому-забили баки чи звісили всіх собак.
дамаАмстердама• 11 февраля 2024
Автор, ви розумна
Тупі рідко розуміють що вони тупі
Істеріомама• 11 февраля 2024
Скорее всего, муж видит что вы умная, можете зарабатывать деньги, работаете и чтоб как то возвыситься над вами, он говорит что вы тупая и у вас не логики. Вы тупая только в том, что держите возле себя такого, кхм, мужчину.
Поторописька• 11 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
якась мізогінія у вашого чоловіка
Мизогиния это когда женщины хейтят женщин
Поумничали)
Блин погуглила
Может и нет) зато поумничала
Elena Rus• 11 февраля 2024
Из Вашего поста видно только то, что Вы обычная женщина, а муж идиот. Мы с мужем вместе почти 19 лет, и он ни разу не позволил себе высказываний по поводу моей тупости ( а я даже школу не тянула). Противный мужик и не от большой любви говорит Вам это.