Играю_на_кларнете• 11 февраля 2024
Який бюджет плануєте витратити на подарунок\святкування Дня св. Валентина?
Скільки плануєте витратити на подарунок чи на романтичний вечір 14 лютого? Саме ви, з власних коштів
Результат:
вже голосів:
55 (51.89%)
0-100 грн.
12 (11.32%)
Витратила б, але не на часі
9 (8.49%)
Витратила б, але нема партнера
7 (6.6%)
500-1000 грн.
5 (4.72%)
300-500 грн.
5 (4.72%)
1000-1500 грн.
5 (4.72%)
2000-3000 грн.
4 (3.77%)
Більше 5000 грн.
2 (1.89%)
1500-2000 грн.
2 (1.89%)
3000-5000 грн.
0 (0%)
100-300 грн.
Веселуха Муха• 11 февраля 2024
Саме я купила чоловіку пряник за 37 грн. Все! 😅 А от він на мене буде витрачати, бо в мене ювілей буде 14, він мені дарує 2 подарунка, на др і на день закоханих, щоб не образити😝
Шальная коклетка• 11 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
А это ВЕЛИКИЙ праздник?
Кстати, почему не перенесли? Забыли?
Играю_на_кларнете
• 11 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
А это ВЕЛИКИЙ праздник?
:) подивіться теми з 14 лютого за минулі роки, хвасти подарунків. Цікаво просто, що жінки завжди очікують подарунки, квіти, бажано дороговартісні. А в голосуванні зараз буде топовим варіант 0-100 :)
Міряю від одиниці• 11 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Зараз не ті часи, по перше.
Тётушка Лошадь• 11 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
ну так не женщины себе же покупают... логично?
Патика-мотика• 11 февраля 2024
нет ответа - я буду работать 14 февраля
а праздники я устраиваю без расписания
Луноликая Вика• 11 февраля 2024
0, бо не святкуємо таке свято
Правда, дітям дала по 500 грн на подарунки, в школі відмічають «міжнародний день дарування книги», 14 лютого дарують один одному (за жеребкуванням), гарна справа, вважаю)
Играю_на_кларнете
• 11 февраля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Зараз не ті часи, по перше.
Я врахувала цей варіант
Мамина квіточка• 11 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Наверное, если не замужем или если не совместный бюджет.
А если деньги общие, то зачем ждать 14 февраля для какой-то покупки
Тётушка Лошадь• 11 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я врахувала цей варіант
у вас есть человек от которого вы сейчас без ума?
Міряю від одиниці• 11 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я врахувала цей варіант
Коли в багатьох чоловіки на фронті, то хвасти якось не доречні вже. Не думаю, що будуть такі теми на 14.
Играю_на_кларнете
• 11 февраля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Я впевнена, що будуть.
Міряю від одиниці• 11 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я впевнена, що будуть.
Надіюсь, що ні. І взагалі, ніколи не розуміла таких тем.
Горлаю зрання• 11 февраля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
А що буде дарувати ?
ХвилювАллочка• 11 февраля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Надеюсь будут, интерестно почитать)
Ксерокопия ночи• 11 февраля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Колега)) в мене теж ДН 14 лютого. Але я отримала вже дорогий ювелірний подарунок, як тільки в магазинах з´явилася знижки. На свій ДР запросила його в ресторан. Оплачую я, бо мій др і я хочу оплатити нашу вечерю) ніякого окремого подарунки на 14 ніколи чоловіку не дарую. В юності дарувала хлопцям якусь романтичну фігню. Зараз неактуально, як на мене. Та і вік не той. Купуємо, коли знаходимо щось достойне. Це буває рідше і рідше. Нам все не подобається вже)
НаБалКоніХодять• 11 февраля 2024
Я уже купила. Органайзер в багажник. Но если бы не реклама блогера, ничего бы не дарила. Мы такое не празднуем
Мэри Попкинс• 11 февраля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Пряник есть, остался кнут))
Значит надо• 11 февраля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Зараз не ті часи, по перше.
Ті! Якраз зараз багато хто зрозумів, що життя відкладати не варто.