Love_Love_Love_• 12 февраля 2024
Покажіть сумки які вам дуже подобаються, а саме молочного, бежевого кольору
Також, може бути світло сіра
Ответ дляViktoryjaG
Тоже ищу и не нахожу.
Та я то знахожу
просто вибрати не можу
Ответ дляWitty
А я слишком много нашла, заказала и теперь плакаю не могу выбрать 😆
Останні дві дуже класні, але мені б щось інше. Така як друга в мене є біла.
Ответ дляWitty
О, розкажіть, будь ласка, зручна вона чи ні? Можна на плече повісити? Коротка ручка непокоїть
Ну вона не щовсім така як ваша, теж пінко, дуже схожа модель, є ще довгий тонкий ремінець до неї. Я її дуже любила, зручна але тепер щось набридла вона.
Сорі за фото, дуже лінь вставати фоткати
ViktoryjaG• 12 февраля 2024
Ответ дляWitty
Ну вот эти все мне не подходят, в том и дело. Я хочу натуральную кожу, тонкий ремешок, горизонтальный планшет. И чтобы интересная была какая-то, чтобы рука к ней тянулась.
ViktoryjaG• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вот кстати, такого фасона бы подошла
Ответ дляViktoryjaG
Ну прям щасливчик, знаєте що хочете
ViktoryjaG• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну прям щасливчик, знаєте що хочете
И шо? Не нахожу, что хочу.
Ответ дляViktoryjaG
И шо? Не нахожу, что хочу.
У вас є бюджет?
ViktoryjaG• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас є бюджет?
Да наверно нет) Я только расхламила довоенные сумки, хочу вместо 5 надоевших купить одну, но любимую)
ViktoryjaG• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Это пинко вроде, наверно более старая модель, теперь не вижу таких.
Ответ дляViktoryjaG
Так, це по моєму 19 рік, єдина пінко яка мені сподобалась
Ответ дляАфри
Вообще это мои любимые цвета для сумок.
Нравятся очень много
Фото 2 жду (но эта модель нравится почти во всех цветах и все хочу
)
Нравятся очень много
)
Теж класні, крім джейкобса, не нра вони мені зовсім
Ответ дляАфри
Вообще это мои любимые цвета для сумок.
Нравятся очень много
)
Нравятся очень много
)
Я фото2 в іншому кольорі все ніяк позбутися не можу) навіщо купувала?
І фото4 теж подобається, тільки не впевнена, що зручно з цими защіпками, вони, напевне, купу місця з´їдають
a.ostroverh• 12 февраля 2024
Как-то так))
Хочу вторую, но именно винтаж) правда после выхода на Гремми Майли Сайрус с такой в цвете кемел уже не уверена
Третья классная, и её хочу))
Ответ дляa.ostroverh
Как-то так))
Третья классная, и её хочу))
Оооххх, ну вас, з вами нічого і не вибереш. Сіцілія в мене ж чорна, дуже класна сумка, я би брала її. Над лораном теж думала, трохи ці цепочки напрягають
А чіаріні
моя перша брендова))) класні в них моделі зараз
a.ostroverh• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А она есть ещё стеганая)))
Удобная, вместительная, но её уже многие стали привозить байеры (по крайней мере те, на кого я подписана)
a.ostroverh• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А чіаріні
Ну вот я свои с большим удовольствием ношу))) они пока не так распространены
Недавно шоппер приехал
Ответ дляa.ostroverh
А она есть ещё стеганая)))
В мене стьогана чорна, мені правда реніньчик відірвало в парижському злосному метро, але модель дуже вдала
Ответ дляa.ostroverh
Недавно шоппер приехал
Дуже дивно, вони гарні, якісні і по нормальній ціні, я свою в 2013 році купила у Васічкіної до речі))))
a.ostroverh• 12 февраля 2024
Ответ дляАфри
А я четвертую.хочу в розовом цвете
Вишневую чиарини не купили?
a.ostroverh• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не поняла, что странно?
Ответ дляa.ostroverh
Не поняла, что странно?
Я теж))) я не писала про странно