Полуничка• 12 февраля 2024

чи можна зараз доїхати на метро від станції Лукянівська до станції Харківська?

Дівчатка підскажіть чи можна зараз доїхати на метро від станції Лукянівська до станції Харківська?
Топтунша• 12 февраля 2024
Да,метро

Басноплетка• 12 февраля 2024
Можно, едьте.
автор Полуничка • 12 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Да,метро
я за метро і запитую, чула що якійсь станції закрили, тому дуже важливо це знати, дякую
автор Полуничка • 12 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
Можно, едьте.
Дякую)
Топтунша• 12 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
То другую линию закрыли, к этой не относится, всё без изменений
автор Полуничка • 12 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
дякую