Полуничка• 12 февраля 2024
чи можна зараз доїхати на метро від станції Лукянівська до станції Харківська?
Дівчатка підскажіть чи можна зараз доїхати на метро від станції Лукянівська до станції Харківська?
Полуничка
• 12 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Да,метро
я за метро і запитую, чула що якійсь станції закрили, тому дуже важливо це знати, дякую
Топтунша• 12 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
То другую линию закрыли, к этой не относится, всё без изменений
Полуничка
• 12 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
дякую