Мама Чели• Изменено 13 февраля 2024

Просто виговоритися

Вітаю. Я не прошу порад, мені просто треба виговоритися. Я зїдаю кожен день себе сама. Розумію, що так не можна але всеодно ,в голові стільки думок, які мене мучать і розтроюють.Я розлучена, маю дітей. Зустріла чоловіка і ми закохалися. До того як жити разом декілька разів кликав одружитися (без обручки). так, в якісь події. Живемо трохи більшле року разом, все чудово, при всіх мене називає дружиною, робить плани на майбутнє, мене обожнює, в нас все добре і в нього з дітьми. його мама в захваті теж від нас. Але офіційно одружуватися не зве. Діти питали вже коли будемо одружуватися та й батьки. Ну знаєте як всі люблять питати про весілля, потім про дитину, потім про другу....Бісить. Для мене важливий статус дружини. Мені не 20 років. Я не можу його представляти друзям як свого хлопця, або чоловіка, бо він же не чоловік мені. Розмовляти про це з ним не хочу, бо хочу щоб не я його на собі одружила, а він хотів стати частиною моєї родини. Так, у мене таке виховання і я проти цивільних шлюбів. Але зараз сама в такій ситуації.
Наче і часу пройшло багато щоб зрозуміти чи потрібні ми йому чи ні. і якщо ні, то переживаю як відобразиться на дітях, вони звикли до нього, полюбили і він наче їх. Короче постійно ці думки в голові, що він собі думає.
Моє на життя на якійсь паузі. Ну як у всіх після початку війни. Але хтось з цим справляється і живе, а я не можу. Я планувала ремонт, тепер відкладаю його, бо не хочу витратити отанні гроші. Я хочу у відпустку, але знов таки витратити останнє страшно. Я хочу собаку, але війна не дає її завести, бо це додаткова відповідальність і я памятаю як люди кидали собак, коли почалася війна. Я хотіла дитину, але війна і якщо що то без чоловіка не витягну всіх. С кожним роком я старію і мій вік вже не дозволить мені народити. Я розгублена кожен день. Я не живу, а проживаю життя. І це також мене гризе. Кінця війні нема, гинуть люди, хлопці, руйнуються міста.
Я розумію, що в порівнянні з іншими в мене шикарне життя. У людей є більші проблеми і важливіші за мої. Є хвороби, смерть, зруйноване житло і життя. Але я проживаю своє життя і відчуваю, що я просто існую, а воно плине повз мене. І я незнаю як з цим справитися.
автор Мама Чели • 13 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Для меня брак это демонстрация серьезных отношений мужчины, мол ты для меня важна , я хочу с тобой быть
А не вот это поживу и присмотрюсь , чет я не уверен , а может вариант получше потом подвернется
Хотя я только за что б пожить сначала вместе пробно полгода -год, а потом чувак , делай выбор или до свидания
Я немного мужскую логику слыша на эту тему , не женятся когда не уверены что это их человек
Мне такие отношения не нужны если у мужика сомнения насчет меня
оце мої думки ви і сказали.....я так само думаю
автор Мама Чели • 13 февраля 2024
Ответ дляСиликоночка
У вас в другому реченні написано, що він кілька разів він пропонував одруження, ви відмовили через те що не було обручки і тепер ображаєтеся, що не пропонує знов ’як положено’?
Війна багатьом поламала плани на життя, що тут казати.
Мої друзі, до речі, навпаки завели собаку, і кажуть, що якби не війна - не наважилися, а так 1- зрозуміли, що життя коротке і ідеального часу може не настати, 2-вона втратила роботу і мала можливість возитися з цуценям, бо саме через страх не мати часу щоб приділяти собаці достатньо часу вони і не наважувалися.
я не відмовляла. Ці пропозиції були з ряду, ось я приготувала щось смачне, що йому сподобалось. І він такий, мммм, це дуже смачно, виходь за мене і посміхається. Я кажу, ну звісно. Ну і на цьому все. Або, йому сподобалось моя поведінка або реакція на щось. Він каже ну ти ідеальна просто, виходь за мене. Я кажу добре, давай влітку, там ововчі дешевше. Поржали і все. Тобто ці всі пропозиції аля загравання були або щось таке. Далі не йшло.
автор Мама Чели • 13 февраля 2024
Ответ дляВідповів всім
Ви проти цивільних шлюбів, але погодились на це.
Говорити з чоловіком не хочете про це. А як він дізнається тоді, що Вам не ок.
Чи він сам здогадається, якщо йому і так ок?
А у Вас невроз назріває. І не чоловік в тому винний.
Автор, я вас розумію. Сама колись така була. Але вам допоможе розібратися в своїх ілюзіях.
Це як в анекдоті: Ви або хрестика вдягніть або труси знімайте))
дякую
автор Мама Чели • 13 февраля 2024
Ответ дляСнежнакомка
У меня тоже не зовёт, хочет чтоб я забеременела сначала, а если нет ребенка то не видит смысла в женитьбе.
ну таке собі.....він бачить вас поряд ні як кохану жінку, партнера ,а як пологовий будинок? Нехай перший аналізи піде здасть, спермограму.
А народити то одне. Можна таких вимог накрутити. А якщо дитинка не дай бог з проблемами буде, то що, піде шукати ту хто без проблем? Кине? Аутизм до речі можуть виявити і в 2 роки дитини. Моя думка або разом або нафік. без умов.
З власного досвіду, 3 роки безпліддя, шукали причину звісно в мені. Аналізи, лікування ,сльози, сварки. А потім одна розумна гінеколог відправила чоловіка на спермограмму. І результат, що в нього 98% морфологічно хворі сперматозоїди. Тобто шансу мені завагатніти мені не було. Але і це пройшли, ЕКО і все добре.
Снежнакомка• 13 февраля 2024
Ответ дляМама Чели
Он как раз меня просит пойти вместе здать анализы, это я не спешу. Да, меня обижает такой расклад. Но даже если и распишемся это не даёт никакой гарантии,точно также может уйти, ещё никого не остановил ни штамп ни дети.
Печальки.нет• 13 февраля 2024
Для меня это важно и я сказала когда то об этом. Мне сначала ответили, что нафига это надо, я обиделась и начала обдумывать план ухода. Наверное это было видно, мне сделали предложение с цветами, кольцом и т.п.
Жалею ли я , что практически настояла на официале- нет! Я замужем 18 лет , живу как жена и почти главный член в семье)) До этого мне все равно не хватало уверенности, я грызла себя сомнениями, подозрениями и прочим. Поэтому наверное каждому свое- кто то может жить в сожительстве, кто то нет.
Силиконочка• 13 февраля 2024
Ответ дляМама Чели
Зрозуміла. Ну це дійсно не пропозиція а жарт на тему. Таке вжарт можна сказати навіть людині, з якою немає стосунків.
Ну тоді треба прямо казати, що саме вам не ок. Так, вам хочеться щоб він сам хотів цього.. але світ не ідеальний, йому не хочеться, і що далі? Як він взагалі має дізнатися, що вас щось не влаштовує?
Я сама прожила 2 роки і не прагнула оформити стосунки, мені це не треба було, інші цінності. Але ми одружилися, бо так хотів мій чоловік, у нього було ось це уявлення про ’правильну’ сім´ю, а мені просто було не шкода зробити це для нього.
Доктор Варвар• 13 февраля 2024
Ответ дляAllein74999
Я говорила. Ничего не поменялось
А у нас поменялось. Я просто спросила, какие у него дальнейшие матримониальные планы. Сказал, что сделает так, как мне будет лучше.
Потом сделал предложение. Теперь постоянно намекает, что давно готов жениться, а я не спешу )))
Allein74999• 13 февраля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Отличный мужик. Мой, видимо, решил и сдохнуть холостым. Говорю, сын женится раньше тебя. Пофиг.
Доктор Варвар• 13 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
Вот зачем мужику штамп, да ещё и с женщиной с детьми, так он всегда может развернуться и найти нормальную без детей, а то эти разводы, суды
Ну у неё 2 своих, еще одного общего родит - и мужик уже выездной.
Нафига ему сдалась другая без детей?