Коли мовчу- приємна жінка• 13 февраля 2024

Як не здуріти з цими переписками?

Вчора думаю - сяду подивлюсь спокійно фільм, поки ніхто не турбує з моїх і всі справи пороблені. Тут пише подружка, привіт як справи і т.д. Думаю, щоб не образити людину швидко відпишусь, нічого запитувати не буду і все. Бо мені ще можуть писати по роботі, або шкільна група, куди я заходжу по потребі. Думаю, подивиться, що я була онлайн - образиться, що морожусь. І тут почалось...Питання за питанням, якісь тексти . ..І так з 19:10 до 20:40. Подивилась час - офігєла. Ну вже звісно ніякого фільму, час на себе витрачено.
Сьогодні цілий день пише інша подружка, щось кидає постійно.
Я і так позбулась всіх подружок, бо вони витрачають мій час, залишила тільки декілька. І написати : вибач, не трогай мене - буде жорстоко, образиться.
Я вже ігнорю, пишу так, або ні. Або цілий день не відповідаю. Або просто лайк, чи нічого. Але це не допомагає.
Як у вас з цим? Ви переписуєтесь постійно з усіма? Не шкода часу?
Пацаааааааан• 13 февраля 2024
Якщо бачу повідомлення, то відповідаю. Часом можу пропустити чи не почути, коли зайнята або не вдома. Дружба в тому й полягає, щоб підтримувати зв´язок. Не подобається переписуватись, подзвоніть чи призначте зустріч
ПолБатона• 13 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
работа связана с мессенджером
отвечаю на сообщения моментально
и на сообщения друзей тоже, считаю плохим тоном игнор, с такими людьми не общаюсь, считаю их бестолковыми
ще одна піонерка)))))а в туалет ходите з тел чи ні? не дай боже пропустите)))))якщо в мене секс з мужчиною,романтичний вечір,то я маю теж бігом відповідати?. якийсь маразм. Люди,які так роблять,не мають власного життя.а мають лиш телефон.
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
работа связана с мессенджером
отвечаю на сообщения моментально
В мене теж частина робочих процесів у месенджерах, але це ніяким чином не впливає на те, що сповіщення в мене включені лише для дек. приватних акаунтів (родина). Ви просто розсіюєте свою увагу та збиваєте фокус, імхо.
ПолБатона• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Хто вам заважає вимкнути повідомлення?
почуття піонерки.треба всіх задовольнити. крім себе. це комплекс відмінниці
Tammy21• 13 февраля 2024
Ответ дляПолБатона
Напевно так. Я б з глузду з´їхала в такому темпі жити.
автор Коли мовчу- приємна жінка • 13 февраля 2024
Розумієте - відповісти я зараз зайнята, це означає відповісти пізніше. Наприклад, відповіла завтра і переписка починається знову. Написати знову зараз зайнята? І так щодня? Образяться. Просто вони люблять переписки, контакт. А я ні
За ким я буду?• 13 февраля 2024
Как можно лежать на массаже и клацать что-то в телефоне?
Ответ дляЗа ким я буду?
Ноги зверху масували, торсом я піднята була
Червона ікорка• 13 февраля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У мене вже око сіпається від цих пілік-пілік
я всех замьютила кроме самых близких. Каналы вообще все, группы почти все, только рабочие оставила. Телефон всегда на беззвучном режиме. И самых близких тоже мьючу, если прямо сейчас я занята, а кто-то постоянно спамит. Не мьючу только семью (маму, мужа), тут понятно, а вдруг что-то случится, и они не смогут связаться. Со всеми остальными ставлю те границы, которые мне удобны.
Червона ікорка• 13 февраля 2024
Ответ дляРожева юбка
Я пишу, зараз занята, не можу говорити. Звільнюсь відпишу.
Я стараюсь так не делать, потому что потом точно забуду :) Мне лучше чтобы висело непрочитанное сообщение)
ХуАнита• 13 февраля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Создайте группу-болталку со всеми подругами и пусть кто хочет, тот и общается. Остальные будут просто лайкать в свободное время.
ПолБатона• 13 февраля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
у таких випадках в мене телефон в сумці і я його не беру взагалі в руки. в мене релакс. який нахрєн телефон?!
Червона ікорка• 13 февраля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Потом просто ставите реакции и отвечаете только на последнее или последние пару сообщений, остальные игнорируете) Я понимаю о чем вы) Я и так интроверт, а сейчас вообще нет сил на поддержание контактов. Но я стараюсь, потому что у меня не так много связей, лавирую)
Залізний занавіс• 13 февраля 2024
На вопросы отвечаю, когда мне удобно, а во всякие беседы н вступаю вообще.
Шаманю второпях• 13 февраля 2024
якщо в мене подібна ситуація, я вдома, зайнята або просто не налаштована на спілкування, то просто ніяк і не реагую, відписуюсь, коли вважатиму за потрібне (звісно, якщо не написано про щось термінове)
ваші особисті кордони можете побудувати тільки ви
Шаманю второпях• 13 февраля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
тоді навіщо вам взагалі такі ’друзі’, спілкування з якими вам взагалі не цікаве і не потрібне?
Медсестричка• 13 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Рідним відповідаю завжди, а також з важливих питань.
На спам можу не звертати уваги, навіть не відкривати. В суботу та неділю взагалі дуже обмежую чати.
мені діти пишуть більше за всяких подруг))) буває й по парі годин переписуємось, мала в іншому місті навчається, старша окремо живе - доросла, малий тільки при мені, та й те до нього зайвий раз не зайди краще напише

щодо подруг. я відповідаю коли зручно, тоді це не переростає в дискусію
Медсестричка• 13 февраля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Вы просто сами зависимы от переписок. Иначе бы лежали, наслаждались массажем, думали о чем-то приятном. А вы пишете
ну, я теж дивуюся, пішла на масаж, так то ж для мене коханої кайфушечка, нафіга на порадниці сидіти?
Коко На Страже• 13 февраля 2024
Мне обычно пишут сестра и пара подруг. Обычно по делу, но если не увижу, никто не обидится. Хотя я никогда не морожусь, потому что это близкие мне люди. Если какие то ролики, видео, ссылки, то смотрю когда есть время
Шаманю второпях• 13 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
теж здивувало - я коли на масажі, то навіть не беру з собою телефон (в нас на роботі медкабінет)
Обращеница• 13 февраля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
так перезвоните на 5 минут
Обращеница• 13 февраля 2024
Ответ дляПолБатона
сколько вы зарабатываете?
ПолБатона• 13 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
сколько вы зарабатываете?
я заробляю 30-32 тис. чоловік близько 70-80 тис. буває і 100 тис. є ще життя окрім телефону. і ніякі гроші не замінять його. і не хотіла б я тих грошей,якщо з тел і в туалет ходити
Рожева юбка• 13 февраля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ну, хай думає, що я довго занята. А потім воно вже не актуально буде. Якщо я хочу подивитись фільм, то так і пишу подрузі. Давай потім, бо дивлюсь фільм. Не бачу проблеми так відписати.
Червона ікорка• 13 февраля 2024
Ответ дляРожева юбка
та я теж не бачу) але ж якщо там було щось важливе, а я точно забуду, то намагаюсь робити так, щоб потім почитати) Можу и почитати забути))
Рожева юбка• 13 февраля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Якщо щось прямо важливе, то подруга мені дзвонить.