Молчунья• 15 февраля 2024

Ви б обрали багатого чоловіка чи власний заробіток?

Якби була змога самостійно заробляти наприклад 5 000 доларів щомісяця, займаючись улюбленою справою або вийти заміж за в рази багатшу людину і ніколи не працювати та жити на всому готовому - що б ви обрали?
Результат:
вже голосів: 128
87 (67.97%) Власний заробіток
34 (26.56%) Заміжжя
7 (5.47%) Інше
Котомафия• 15 февраля 2024
Я бы выбрала собственный заработок.
Мужья умирают иногда и оставляют долги или проблемы

Ms. Анонимная• 15 февраля 2024
Заміж і роботу для душі )
И.О. человека• 15 февраля 2024
Я уже выбрала, хорошего мужа, 10 лет назад.. Не жалею.
всегдаДаДа• 15 февраля 2024
А ми з чоловіком кохаємо один одного? А щоб заробити 5000 доларів мені треба важко працювати чи в задоволення?
Будьте так ласкаві• 15 февраля 2024
Я (бы, на самом деле уже) выбрала любимого мужчину. С ним у вас все либо получится, либо нет. Как и в любом другом случае.
Солоденька цукОрка• 15 февраля 2024
Я б обирала чоловіка. Працювати мені не подобається.
Бабуся Бетман• 15 февраля 2024
Власний заробіток, чоловік може розлюбити чи я його, дуже ціную незалежність

Блакитне небо• 15 февраля 2024
Я поєднала обидва варіанти.
Тобто мій чоловік не олігарх, але заробляє непогано. І я також. Це чудово.
Fashion_besties• 15 февраля 2024
И то, и другое - я жадная
я Кукарача• 15 февраля 2024
Я бы хотела выбрать вариант «не работать», но я лошадь. Всю жизнь работаю и привыкла рассчитывать на себя
автор Молчунья • 15 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
Я бы выбрала собственный заработок.
А в реалі що обрали?
Ниф_ниф• 15 февраля 2024
А почему нельзя выбрать оба варианта? Я бы выбрала оба.
автор Молчунья • 15 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Так, кохаєте.
Улюблена робота це завжди в задоволення, але інколи бувают і неприємні епізоди, як і в заміжжі)
Борець за гаманець• 15 февраля 2024
И то и другое) но я люблю иметь свои деньги.
всегдаДаДа• 15 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
Так, кохаєте.
Ну тоді з таким чоловіком в мене буде і те і інше
Котомафия• 15 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
А в реалі що обрали?
Выйти замуж😂
автор Молчунья • 15 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
Выйти замуж😂
Сподіваюсь, він хоч багатий)
Котомафия• 15 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
Сподіваюсь, він хоч багатий)
Смотря,что для вас богатый)
автор Молчунья • 15 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
Смотря,что для вас богатый)
Чому ж для мене? Для вас)
Котомафия• 15 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
Чому ж для мене? Для вас)
Для меня нормальный)
Язвочка• 15 февраля 2024
Знаю не один випадок, коли дружина мала багатого чоловіка. І, коли чоловік, помер чи знайшов іншу, то ціх жінок дуже жаль. Бо на роботу влаштуватись складно, жити часто немає за що і вони втрачають землю під ногами.
ничевока• 14 марта 2024
Знаю дуже багатого чоловіка, котрий дуже часто змінює жінок на ще молодшу ще гарніше, але найголовніше що з кожною із цих жінок підписується шлюбний договір по якому жінка забезпечується тільки на час заміжжя. А якщо розлучення, (а в нього це часто буває) то відповідно жінка не має претензії і виходить із шлюбу з тим з чим прийшла до нього але чомусь бажаючих стати наступною жінкою все одно ціла купа молодих дівчат.