Українська зірочка• 15 февраля 2024
Сон про рибу
Дівчата, це завжди до вагітності?
Спасу мир• 15 февраля 2024
Якби я вагітніла щоразу коли мені риба сниться, то мала б вже чималенький будиночок сімейного типу з купою своїх дітлахів
Українська зірочка
• 15 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
А вам сниться як ви її ловите?
Українська зірочка
• 15 февраля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
это к прибыли
Ви знаєте то також дуже добре
Українська зірочка
• 15 февраля 2024
Ответ длякурасаны
хочу, щоб мені наснилась риба))🤭🩷
🙏🙏🙏хай здійсняться бажання
Ширли-Мырли• 15 февраля 2024
Мені приснився сон, з якого я тільки пам´ятаю що я дуже багато разів голосно казала ’РИБА, РИБА, РИБА’. Через декілька днів мені підняли зарплату на 60%, а ще через два тижня я дізналась що я вагітна. Виходить що на момент коли снився сон я вже або була вагітна, або завагітніла в найближчі декілька днів☺️
Українська зірочка
• 15 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Ну остільки в найближчі дні я не завагітнію. То значить кандидат отримає хороший офер)) а ми хорошу оплату.
Мені весь сон з моїм коханням снився. З яким не разом зараз. Половину раділи, що нарешті зустрілися, потім готова була вбити , бо здалося що пішов до іншої. Потім біг за мною сказати, що нічого ніколи навіть не думав. А потім сиділи ловили рибу біля гарного озера. І риба така яскрава гарна)))
Спілий баклажан• 15 февраля 2024
мені риба до хвороби завжди сниться. для кожної людини своє трактування знаків зі сну
Знаю бакси• 16 февраля 2024
ні, за життя снились такі сни разів 6, ловила руками живу рибу-жодного разу не була вагітна