Пушка заряджена• 16 февраля 2024
Чи буде просто так без почуттів чоловік дарувати подарунки?
Чи може молодий чоловік (заробляє норм але не мажор) дарувати подарунки без почуттів ?
Пупс• 16 февраля 2024
Може. В мене був такий, просто хотів мене вразити і затягнути в ліжко. Але я дурне, мале думала любов((
Репетиторша• 16 февраля 2024
Вважаю , що не буде. Навіщо воно йому? Якщо дарує, то звісно так починає залицятися.
Репетиторша• 16 февраля 2024
Ответ дляПупс
Це не просто так він це робив. А хотів секс від вас. Бажання, це теж почуття.
Пупс• 16 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Секс це просто секс. Почуття це інше.
Телефон Рубика• 16 февраля 2024
В мене навпаки - чоловік колишній мав почуття, ну хоча б перші роки, але подарунків ніколи не було.
Репетиторша• 16 февраля 2024
Ответ дляПупс
Секс це просто секс. Почуття це інше.
Ну він же не просто так вам дарував)) автор про інше пише.
Пупс• 16 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Це вже потім вияснилось що не просто))
Пушка заряджена
• 16 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Так, я питаю чи може чоловік без почуттів дарувати подарунки ?
Про секс мова не йде зараз
Тут в кожній темі все лише на сексі, але і відносин без сексу не існує
Про секс мова не йде зараз
СкумбріяП8• 16 февраля 2024
Не может. Зачем ему это? Мужчина это делают с какой то целью. Но то что он что то испытывает к вам это точно. Здесь может быть только сексуальное влечение а может что то большее. Это вы должны уже сами определять
Ластовиння• 16 февраля 2024
Буде, почуття можуть бути різні. Але коли хочуть жінку, як жінку, подарунки коштовніші.