СМСница• 16 февраля 2024
Температура, домоможіть порадою
Що ефективно і надовго збиває температуру? Підкажіть, будь ласка. Дорослому. Парацитамол збиває, але не повністю (близько 38 залишається) і ненадовго.
Анонимушка• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Чому не лікуватися? Купу таблеток призначено і п´ється.Скоро ніч, а після попередньої ночі вранці 41 було. Лячна така цифра.
Жидкость, любая, пить так,чтоб писять каждые 20 мин. Тогда не будет резкого подъема, будет плавно расти, и будет держаться 39, 39, 5. Если потемпературить 2 - 3 дня, не останется последствий. Но если не присоединилась бактериальная инфекция. Поэтому первые дни вируса лучше не начинать сбивать с 37,5 как многие привыкли, в итоге организм пытается разогнать- вы сбить, и вирус побеждает, его не останавливает организм.
СМСница
• 16 февраля 2024
Ответ дляНа пів ставки
Скільки даєте парацетамолу ?( доза )
500 мг
СМСница
• 16 февраля 2024
Ответ дляАнонимушка
Дякую.
СМСница
• 16 февраля 2024
А хто це смайли, що сміються, до теми поставив? Я щось смішне запитала?
Сонячний зайчик• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Антибіотики є. Лікар від температури парацетамол призначив.
Когда-то эту ссылку дали на советчице и эта информация про температуру перевернула мой мир
Максимум теперь, которым я могу сбивать – аскорбат натрия
СМСница
• 16 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Дякую, подивлюся. Я добре розумію, що температура - це захисна реакція організму, його робота з патогенами, також знаю натуральні препарати, які м´яко понижують температуру. Але в даному випадку другу добу 40, це небезпечно, а сьогодні зранку було 41. Не діють натуральні засоби. А вітамін С (акорбат натрія - це він) приймається.