Душка-свекрушка)))• 16 февраля 2024

Киста яичника и тренажерный зал, можно ли?

У меня нашли фолликулярную кисту
До 5 см
Можно ли ходить в тренажерку? Вы ходили?
культУра• 18 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
На три місяці від ОК нічого поганого не станеться. Проте, я пила дуже довго, 4 роки. Після чого цикл так і не відновився. Зараз знов на ОК, уже 8 років. В проміжку між прийомами за 2 роки жодної овуляціі((((
Скажите пожалуйста, а какие ОК вы пили? И на вес не влиял прием?
Червона калина• 18 февраля 2024
Ответ длякультУра
Ярину, зараз Дарілію. ОК вплинули на все, дуже багато побочок, і на вагу також, але це довгий прийом так впливає. За три місяці не буде такого.
культУра• 18 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Прям катастрофа если честно((...а сколько вам лет?
Червона калина• 18 февраля 2024
Ответ длякультУра
Так, є таке. Не знаю, як припинити прийом, щоб знов не було кіст. В НІІ ендокринології спостерігалася, але вони розводять руками, не знають що це. Мені 34, не народжувала.
культУра• 18 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Мне 46...а если без кок, они появляются, и сами уходят? А если ничего не делать???
Червона калина• 19 февраля 2024
Ответ длякультУра
Те саме, якщо фолікулярні, то уходять самі. Головне стежити, щоб швидко не росли до великих розмірів.
культУра• 19 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Я вот сегодня, ну свод голову, сходила на УЗИ в конце цикла , в начале цикла была, и сейчас решила посмотреть, потому что все ж решаюсь принимать или не принимать кок с 1 дц...и что??? На 24 Дц в правом киста есть, как и была, ну может чуть меньше, но появилась и в левом!( Хотя вот была ну приеме в середине цикла у гинеколога, она мен смотрела, киста была одна, то есть на левом надуло вот(((...ну что за тупик(((
культУра• 21 февраля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Мне строго врач запретила поднимать тяжёлое. Я не помню какой у меня размер был, не маленькая
А лечили как?
культУра• 21 февраля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Я ходила, сильные нагрузки только исключала. Но с врачом согласовала
А как лечили ее?
культУра• 22 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Скажите пожалуйста, а вы с какого города? И если не пить коки, ваши фоликулярные кисты сами не уходят?
Червона калина• 22 февраля 2024
Ответ длякультУра
Конкретно в моєму випадку зникали, і зникали постійно. Але постійно з‘являлись нові. Тобто новий цикл - стара кіста регресує, нова кіста з‘являється. Але це тільки в моєму випадку так. Тому вимушена приймати ОК. Але я схиляюся до думки, що якщо фолікулярна кіста - разове явище, а не постійне, то без ОК вона має зменшитись і зникнути. Якщо, звісно, вона не росте активно після появи до гігантських розмірів - більше 6-7 см.
культУра• 22 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Просто понимаете, читая побочные, думаешь, что лучше, кисты приходят уходят или отот весь список побочных....не знаю, я так боюсь коки((
Червона калина• 23 февраля 2024
Ответ длякультУра
Якщо прийматимете три місяці, вам менше 35 років, не курите, не маєте гіпертонії, тромбоцити і коагулограмма в нормі, не маєте цукрового діабету та захворювань печінки, варикозної хвороби і тромбозів в анамнезі, у вас все має бути нормально. Побочки проявляються на довгій дистанції. Я зараз приймаю ОК 8 років поспіль, то ж можу сказати, що суттєво впливати вони почали десь після двох років прийому.
культУра• 23 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Мне 46...