Результат:
вже голосів:
73 (55.73%)
Бога немає
37 (28.24%)
Богу байдуже
21 (16.03%)
Бог це й почав
healer09648293• 17 февраля 2024
бог - це не добро. а добро і зло одночасно, бо без зла нема добра. тому..такі речі мають відбуватись((
Natalia505• 17 февраля 2024
Всі три відповіді повна фігня. Є речі про які не говорять незнайомі люди- релігія, особисте життя і гроші. Авдіївка це варвари кончені, смерть, зло і героїчний супротив наших людей.
Полковой раввин Изя• 17 февраля 2024
Божественная логика сильно отличается от человеческой. Задача человека в религии - понять логику Бога, а не слепо выполнять обряды.
Веточка сакуры67• 17 февраля 2024
Ответ дляLv1107
До чого тут Бог? Якщо війну люди починають?
А как же ’ На все воля божья’ ?
Полковой раввин Изя• 17 февраля 2024
Ответ дляliliyaya
Бог дал людям войну как один из инструментов достижения ими своих целей. Дело людей пользоваться этим инструментом или нет.
Автор, тільки не лукавте, але слово ʼАвдіївкаʼ у вашій темі було байтом. Щоб побільше людей прийшли до вас і побачили, що ви така особлива, кидаєте виклик Богу. Проте, всім на вас пофіг, максимум злість на вас, що ви під прикриттям такого болючого питання намагаєтеся привернути увагу до вашої персони і ваших відносин з Богом.
forumchanka• 17 февраля 2024
Войну начал Дьявол путин.Не жалеет ни своих людей ,ни чужих.Чертило жаждет крови.Городок бомбами разгромить,пгт,село,районный центр-это он называет асвабаждением,а то,что там люди жить не смогут,это ему не интересно.
Natalia505• 17 февраля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
100 відсотків. Вся справа у виборі.
Ответ дляСИРЕЛИ
а давайте начнемо кожний 1 з нас? що зробили саме ми- 1 перед сусп1льством 1 перед богом ?
Я роблю тільки перед суспільством як порядна людина і платник податків.
І суспільство мені дає позитивну реакцію.
А Бог...
Тисячі людей моляться 11 рік і де позитивна відповідь?
А Бог...