ПотеряласЯ Я...• 17 февраля 2024

Как вам такие туфли для весны лета? 32 года девушке.

неДодекаэдр• 18 февраля 2024
В 32 зарано для таких. Хіба може ви медсестра чи лікар і на роботу треба
Благоуханочка• 18 февраля 2024
🤣🤣🤣🤣
когдадеЦкие• 18 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Так притулите не кошмар. Советчица во всей красе - все дуры, а вы одна умная.
Автор не просила щось тулити, просила подивитись на її фото. Тож нащо ви виставили своє ’первое попавшееся’ - загадка. Ваша особиста ініціатива, і невдала. Стосовно того, хто дура, а хто ні - теж незрозуміло, до чого це. Хоча тут маю частково погодитись - щось рекомендувати, і тут же уточнювати, що зовсім не в темі - просто чарівно
неДоПриличий• 18 февраля 2024
В мене сліпери це саме зручне взуття. Взула та забула.
Але пошукайте може ще.
В мене як на картинці.