Anastasiia-9046• 18 февраля 2024

Путін готується атакувати Польщу або країни Балтії

Після Олімпійських ігр у Парижі у цьому році. У інтерв´ю Такеру Карлсону він сказав, що після Олімпійських ігр подумає чи дати паузу цим країнам чи напасти.
Щось це мені дуже нагадує ситуацію з в 2022. Коли він напав на нас саме після Олімпійських ігр
https://espreso.tv/viyna-z-rosiyeyu-rosiya-gotuets...
Люсильда.ua• 18 февраля 2024
Ответ дляBarkas
А звісно. Чи думаєте, тут ніки ще не примелькалися, хто чим дише?
Да заблочьте меня и не нюхайте!!! На кой я Вас сдалась?!

Ксения508• 18 февраля 2024
Ответ дляelenze66
Нападуть, як раз через Балтію. Цілу їм не потрібно, південь і схід.
Юг Польши? Вы уверены?)
Everything is possible• 18 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
Польша- большой хаб, куда стекались средства и гуманитарка со всего ЕС. Но многие думают, что они от себя оторвали и нам дали.
Вы ту не жили когда началась война в Украине. И не видели как Обычные люди как мы с вами готовы были принять беженцев к себе домой и принимали. И еду лично покупали и приносили в пункты помощи. И вещи. И в магазинах были тележки где люди оставляли еду и средства гигиены. Это делали простые поляки. В то время как наши земляки сдавали квартиры втридорога.
До• 18 февраля 2024
Ответ дляmiks
Він дійсно таке сказав? Інтерв’ю не дивилась, тільки нарізки та перекази.
Ні. Це падло казало, що наразі його інтересів ні в Польщі, ні в Латвії немає. І що напад на Польщу можливий лише в разі нападу Польщі першою на росію. Це дослівно, я дивилася інтерв´ю.
В топікстартера посилання на слова Безсмертного, який вже про напад після олімпіади ’прочитав на лобі путіна’. Мовляв, дивіться, як він бреше.
Anastasiya-f052• 18 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Перевірити реакцію НАТО на вторгнення в країну НАТО як варіант
Всім, і навіть йому, давно ясно що то НАТО так і будуть тільки сидіти занепокоєні
vikohka• 18 февраля 2024
Ответ длячаревна
Кто не воюет за Украину, будет воевать против Польши (с)
я это давно пишу, что отсидeться по любому нe получится.
Falcon82• 18 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
Ну ви ж бачите, один відтяпає і тим захочеться. Мабуть кордонів до 1939 року.
Я бачу, що зараз піде такий заміс по світу, що кордони будуть переписані просто наново
Falcon82• 18 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
🤡 рф застосує ядерну зброю, якщо Україна досягне своєї мети у війні - вихід на кордони 1991 року - головний алкоголік рф медведєв

Удар ядерною зброєю обіцяє не лише по Кмєву, а й по Берліну, Лондону, Вашингтону та іншим містам.
ㅤ
Це типу публічний виступ, що вони з цим пунктом не згодні для наших партнерів
Falcon82• 18 февраля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Я уже писала - лично сама заграницу в войну не выезжала. И нк потому, что офигенная патриотка, а по ряду других причин, по семейным обстоятельства, да это не важно.
Но у меня там много соседей, колег по работе, бывших одноклассников и одногруппников. Мы прекрасно общаемся по Вайберу, поддерживаем связь, делимся новостями. Это Польша, Италия, Германия, Испания, Ирландия, Финляндия и др. Так вот я достаточно историй наслушалась, как наши там себя проявляют. Деребан гуманитарки, грызня между собою. Что-то прям нашу советчицу напоминают. Обидно и стыдно, что некоторые представители особенно женской половины нашего населения накатали за 2 года негативный имидж для всей страны. Вот и стали местные уже митинговать и выселять наших из некоторых мест.
А на мітинги проти мусульман, наприклад, вони не виходять? Якщо брати кримінал, то наші просто няшки в порівняні з мігрантами з інших країн

LudaSHS• 18 февраля 2024
Ответ дляMittens
Так, в цьому то і справа. Каже одне, а робить інше. Тобто значить на країни Балтії не нападе, якщо заявив, що нападе
Пуйло сказав
’ Тільки в одному випадку — якщо з боку Польщі буде напад на Росію. Чому? Тому що в нас немає жодних інтересів ні в Польщі, ні в Латвії, ніде. Навіщо нам? У нас просто немає ніяких інтересів, одні погрози’, —
чаревна• 18 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Русаки после Авдеевки прут дальше...
vikohka• 18 февраля 2024
Ответ дляuma
Честно? А пусть нападает. Возможно тогда обеспокоенность уступит место реальным шагам по успокоению этого маразматика.
Достаточно собрать в один самолет в каждой стране всех детишек и жен расисткой верхушки и отправить домой. Недвигу с яхтами опечатать, карты заморозить. Все посольства закрыть, если еще есть работающие. Все визы аннулировать. И сделать это мгновенно, чтоб опомниться не успели. И даже ракеты тратить не прийдется.
на прузидeнта нe балотируeтeсЬ? проголосую!
Falcon82• 18 февраля 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Так йому треба реакцію світу і США. Він ще не нападав на країну НАТО.
Anastasiya-f052• 18 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
І так давно очевидно що не буде жодної реакції
elenze66• 18 февраля 2024
Ответ дляКсения508
Юг Польши? Вы уверены?)
Я про країни Балтії писала. Де ви Польщу побачили ?
ПланМаршалла• 18 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
А що вона на рахунок України бачить?)
Зайдіть на її фб сторінку і почитайте, якщо вам це дійсно цікаво )
Anastasiya-f052• 18 февраля 2024
Ответ дляInnusik_K
Бред вы пишите. Он пока Украину к рукам не прибрал. Куда ему дальше идти? А вот если прибирает, тогда да. Все может быть.
Авдеевку то вот прибрал, так что
vikohka• 18 февраля 2024
Ответ дляliliyaya
Брат говорил, что в Латвии недавно 600 человек набрали на службу (молодых парней по 20+- лет) готовятся)
ого,аж 600 чeловeк)))
Millie• 18 февраля 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
В 2022 він теж казав всякий ´бред´ перед війною. Але ця зацикленість на іграх насторожує
Це не зацикленість, а є обгрунтування. Езотерики в курсі.

Millie• 18 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Пуйло сказав
З боку України нападу не було
Anastasiya-f052• 18 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Так, але ж хочеться щоб посмішніше. Наприклад: сів грати за піаніно і хребта зламав чи впустив мило і сракою на душ нахромився
Ой, та хай вже як завгодно, аби скоріше
Slobozhanochka• 18 февраля 2024
Не думаю, що буде, але бояться. Тому і будуть війну в Україні тягнути. Їм так вигідно, на людей всім нас...ти.
LudaSHS• 18 февраля 2024
Ответ дляMillie
З боку України нападу не було
Вот так и есть
Поэтому страны Балтии пересрали
vikohka• 18 февраля 2024
Ответ дляBrita
Не будут. Им человеческие жизни дороже
Удалено администрацией...
LudaSHS• 18 февраля 2024
Недавнє інтервʼю Володимира Путіна американському коментатору Такеру Карслону знову нагадало мені Адольфа Гітлера – не для того, щоб провести чергову образливу для Путіна паралель, а просто звичайним фактажем. Гітлер також дивував іноземних гостей – навіть налаштованих до нього доброзичливо – довгими історичними міркуваннями. Багатьом здавалося, що це просто тактика, якою Гітлер намагається виправдати свої агресивні кроки, але він і насправді був переконаний у своїй правоті. І Путін також.

Чи почнеться нова вистава, поки що невідомо – рушниця ядерної зброї все ще що висить на стіні нашого театру смерті, й нікому не кортить нею скористатися, хоча перші судомні кроки в її напрямку вже зроблені.

Головне, що ми маємо зрозуміти, що напад Росії на Україну – це ще не сама війна, а пролог до неї. Такий собі тиск Німеччини на Чехословаччину, тільки цього разу Захід сказав «ні», але знову без своєї власної участі. А справжня війна, велика війна, свідками й учасниками якої ми всі ще можемо стати, почнеться у разі зіткнення великих потуг.

Звісно, я міг би скористатися історією Другої світової, де Росія в ролі Німеччини Гітлера намагається дестабілізувати Європу, а Китай в ролі Японії імператора Хірохіто врешті-решт завдає удар по інтересах Америки й примушує її до безпосередньої участі у конфлікті. Але, на моє щастя, я не вчився у воєнній академії, випускники яких завжди готуються до війн з минулого. Я знаю, що Третя світова, якщо вона насправді відбудеться (це вже залежить від того, чим закінчиться наш пролог), буде геть відмінною від перших двох.

Заздрю історикам майбутнього, якщо вони виживуть і зможуть описати цю останню драму в історії людства.

Это Портников
https://zbruc.eu/node/117733?fbclid=IwAR0pwFe8wpnO...
Kalinaira• 18 февраля 2024
Ответ дляEverything is possible
Не жила. Но об этом тоже знаю.
Slobozhanochka• 18 февраля 2024
Ответ дляInnusik_K
Прибирають? Вони тупо знищують. Просто зносять все. Всі бачили відео з Авдіївки? Ізюм, Краматорськ...ось Херсон звільнили. А жити там можна? Ні. Сьогодні стаття в інста вилетіла про озброєння в 2025 році....
Innusik_K• 18 февраля 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Авдеевку то вот прибрал, так что
К сожалению его планы на этом не заканчиваются
Anastasiya-f052• 18 февраля 2024
Ответ дляInnusik_K
Вот именно
Kalinaira• 18 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
За всю історію планети кордони мінялися багато разів. Коли писали, що світ стане іншим і ми цого не впізнаємо, ми це розуміли. Але не думали, що шматувати будуть нас. Чи може а нашому прикладі покажуть, а потім все в світи покатиться як з горки ? Чому про Польшу мольфари кажуть, що там буде щось страшне ? Чому Ванга казала , що Євпопа буде вся чорна та не швидко потім начне відновлятися ? Ми вважали , що буде багато чорношкірих біженців, а тепер лізуть інші думки...