Anastasiia-9046• 18 февраля 2024

Путін готується атакувати Польщу або країни Балтії

Після Олімпійських ігр у Парижі у цьому році. У інтерв´ю Такеру Карлсону він сказав, що після Олімпійських ігр подумає чи дати паузу цим країнам чи напасти.
Щось це мені дуже нагадує ситуацію з в 2022. Коли він напав на нас саме після Олімпійських ігр
https://espreso.tv/viyna-z-rosiyeyu-rosiya-gotuets...
vikohka• 18 февраля 2024
Ответ дляПланМаршалла
ХЗ, може й так... Астролог Наталя Подольська бачить війну в Польщі. Прогноз 2-3 місяці тому був.
вы сeрьeзно?

nata.ant• 18 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
За всю історію планети кордони мінялися багато разів. Коли писали, що світ стане іншим і ми цого не впізнаємо, ми це розуміли. Але не думали, що шматувати будуть нас. Чи може а нашому прикладі покажуть, а потім все в світи покатиться як з горки ? Чому про Польшу мольфари кажуть, що там буде щось страшне ? Чому Ванга казала , що Євпопа буде вся чорна та не швидко потім начне відновлятися ? Ми вважали , що буде багато чорношкірих біженців, а тепер лізуть інші думки...
Ви хоч вангу не приплітайте
Kalinaira• 18 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Ви хоч вангу не приплітайте
Погуліть,є відео про це. А так да, Вангу всюди тулять.
Elena-Evelina• 18 февраля 2024
Напасть может с одной целью, чтобы было не так позорно поджать хвост и свалить обратно на болота. Кровожадные империалисты руснявые его сожрут за проигрыш в Украине, а так он продует Европе и «коллективному Западу». Матрешки, фас.
nata.ant• 18 февраля 2024
Ответ дляKalinaira
Знаєте,я вірю що зараз будь-які слова можна написати і сказати,що то Ванга казала ,або ще хтось, абсолютно не вірю в усю цю білібірду яку пишуть в свободному доступі провидиці так звані.Чистила вчора телефон стільки скрінів знаходила,що тут писали,і кого тільки не цитували, нічого не збулося.,є ще скріни що в 2024 ось скінчиться знову ж весною таки
Kalinaira• 18 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Nil admirari• 18 февраля 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Пасуться тут 24/7
Четверо як мінімум
GarnoKvit• 18 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Пуйло сказав
’ Тільки в одному випадку — якщо з боку Польщі буде напад на Росію. Чому? Тому що в нас немає жодних інтересів ні в Польщі, ні в Латвії, ніде. Навіщо нам? У нас просто немає ніяких інтересів, одні погрози’, —
Йому той напад з боку Польщі придумати - як два пальці обіссяти. Він он про Україну каже, що це ми на них напали. Хоче цього не було.
Medova_pasika• 18 февраля 2024
Ответ дляunser
Подскажите, пожалуйста, зачем ему нападать на Польшу? В чем его интерес там?
А зачем они сбили самолет с политической элитой Польши? Значит есть интерес. Как минимум они хотят перекрыть доступ к Балтийскому морю и соответственно поступлению военной техники к нам. Ну и благодаря сталину когда-то часть Польши была в составе союза.

Ксения508• 18 февраля 2024
Ответ дляПланМаршалла
Зайдіть на її фб сторінку і почитайте, якщо вам це дійсно цікаво )
Ваш ответ «нападут через Балтию»)) через Балтию на Балтию или как?
iryna _b• 18 февраля 2024
Верю,что может на Латвию и Литву напасть, пока НАТО собирается,то уже там будет тоже,что и с Авдеевкой
Luxurygirl• 18 февраля 2024
Ответ дляаллала
Я сумніваюся що естонці,литовці битимуться як наші в Авдіївці:(
Там будет ситуация как в 2008 году
ПланМаршалла• 18 февраля 2024
Ответ дляКсения508
Це не моя відповідь
vikohka• 18 февраля 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Авдеевку то вот прибрал, так что
иии? всeпропало, и насвсexубьют?
StrawberrySunset• 18 февраля 2024
Ну пусть попробует
Luxurygirl• 18 февраля 2024
Ответ дляvikohka
иии? всeпропало, и насвсexубьют?
Ну для жителей авдеевки все пропало
Popeye the Sailor• 18 февраля 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Як наші фури жучить,так вони сміливі,а як нападуть на них,то понакладують у штани?
Саме так. Польська армія дуже мощна, но бздлива.
kissaniya• 18 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
🤡 рф застосує ядерну зброю, якщо Україна досягне своєї мети у війні - вихід на кордони 1991 року - головний алкоголік рф медведєв

Удар ядерною зброєю обіцяє не лише по Кмєву, а й по Берліну, Лондону, Вашингтону та іншим містам.
ㅤ
Блин вот не умеет димка вовремя остановиться как и все алкаши
Ксения508• 18 февраля 2024
Ответ дляПланМаршалла
Це не моя відповідь
Ошиблась, извините

Ксения508• 18 февраля 2024
Ответ дляelenze66
Я про країни Балтії писала. Де ви Польщу побачили ?
Люсильда.ua• 18 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
А на мітинги проти мусульман, наприклад, вони не виходять? Якщо брати кримінал, то наші просто няшки в порівняні з мігрантами з інших країн
Так, з цим згодна. І чула що ЄС вже переповнена біженцями-арабами і вже страждає від них. Тому на кордонах їх неозоче пропускають.
nata.ant• 18 февраля 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
А звідки ви знаєте,яка польська армія ? Ми ж самі не кращі,за всіх інших сидемо і висміюємо їх,а тоді думаємо,чому до бідних українців так відносяться.Це капець
Люсильда.ua• 18 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Пуйло сказав
Теж згодна. Немає у них зараз прямих інтересів ні в Польщі, ні в країнах Балтії. Не буде зараз він розпилятися. Хоче загарбати наше чорномерське узбережжя - УСЕ його під себе підгорнути! Далі, залежно від результатів, може двигатисяй в інші напрями. Зараз це недоречно. Чому зараз стільки тем присвячені можливій майбутній війні у ЄС, наче у нас усе гаразд. А я Вам скажу чому: це дуже занепокоєні не самі поляки, німці тощо, а наші переселенці, які не планують повертатися, вже купили чи поанують купити нерухомість там. От і хвилюються.
Brita• 18 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
Что б вы спросили
lilu1990• 18 февраля 2024
Ответ дляДо
Ні. Це падло казало, що наразі його інтересів ні в Польщі, ні в Латвії немає. І що напад на Польщу можливий лише в разі нападу Польщі першою на росію. Це дослівно, я дивилася інтерв´ю.
В топікстартера посилання на слова Безсмертного, який вже про напад після олімпіади ’прочитав на лобі путіна’. Мовляв, дивіться, як він бреше.
Значить треба все розуміти навпаки.
Иошши• 18 февраля 2024
Смотрела интервью, не было там такого бреда, наоборот он говорил, что у них нет интересов в Европе
lilu1990• 18 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Недавнє інтервʼю Володимира Путіна американському коментатору Такеру Карслону знову нагадало мені Адольфа Гітлера – не для того, щоб провести чергову образливу для Путіна паралель, а просто звичайним фактажем. Гітлер також дивував іноземних гостей – навіть налаштованих до нього доброзичливо – довгими історичними міркуваннями. Багатьом здавалося, що це просто тактика, якою Гітлер намагається виправдати свої агресивні кроки, але він і насправді був переконаний у своїй правоті. І Путін також.

Чи почнеться нова вистава, поки що невідомо – рушниця ядерної зброї все ще що висить на стіні нашого театру смерті, й нікому не кортить нею скористатися, хоча перші судомні кроки в її напрямку вже зроблені.

Головне, що ми маємо зрозуміти, що напад Росії на Україну – це ще не сама війна, а пролог до неї. Такий собі тиск Німеччини на Чехословаччину, тільки цього разу Захід сказав «ні», але знову без своєї власної участі. А справжня війна, велика війна, свідками й учасниками якої ми всі ще можемо стати, почнеться у разі зіткнення великих потуг.

Звісно, я міг би скористатися історією Другої світової, де Росія в ролі Німеччини Гітлера намагається дестабілізувати Європу, а Китай в ролі Японії імператора Хірохіто врешті-решт завдає удар по інтересах Америки й примушує її до безпосередньої участі у конфлікті. Але, на моє щастя, я не вчився у воєнній академії, випускники яких завжди готуються до війн з минулого. Я знаю, що Третя світова, якщо вона насправді відбудеться (це вже залежить від того, чим закінчиться наш пролог), буде геть відмінною від перших двох.

Заздрю історикам майбутнього, якщо вони виживуть і зможуть описати цю останню драму в історії людства.

Это Портников
https://zbruc.eu/node/117733?fbclid=IwAR0pwFe8wpnO...
А я не заздрю людям майбутнього, ой не заздрю
vikohka• 18 февраля 2024
Ответ дляBrita
Что б вы спросили
Удалено администрацией...
Мимо_шла• 18 февраля 2024
К войне с НАТО не готова эрэф.
Им надо лет 15/20 чтобы подготовиться
Brita• 18 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...