ДелиВерка• 19 февраля 2024
Образила чоловіка
Пожалілася що задовбало все, робота-дім. Каже, чим я можу допомогти?
Кажу: в тебе нема грошей щоб мені допомогти.
Образився. Каже, не все в житті це гроші, в наших стосунках лише гроші важливі тобі ну і пішло поїхало. Краще б мовчала.
А мала на увазі шопінг як терапію, а він не зрозумів.
Сусідка знизу• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Ото всі такі чи лише мій? Працюємо обоє,
Які такі? Він Вам дуже хороше питання задав, хто ж винен, що ви язиком бовкаєте, не думаючи
ДелиВерка
• 19 февраля 2024
Ответ дляМагиня
Та все він зрозумів. Заробляйте більше й буде вам шопінг
Ми заробляємо непогано, багато витрат на інші потреби
Почекуха• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну так потратьте на себя разок
Одні думки• 19 февраля 2024
Яке їхало...
Автор, Вам муж помощь предложил, а Вам бы только бабла страсти, которого и так в семье нет. Муж нормально отреагировал, а Вам бы попуститься и самой начать зарабатывать себе на шоппинг.
ДелиВерка
• 19 февраля 2024
Ответ дляПочекуха
Ну так потратьте на себя разок
Реально не можу
Магиня• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Так що ж з вашим чоловіком по-вашому не так?
Одні думки• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Оптимизируйте траты и все найдется
ПробілНеПрацює• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну то виділіть собі час і певну суму і сходіть по магазинам. Не розумію, до чого тут ваш чоловік, коли ви маєте свій заробіток .
Позитивна• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Теж була розмова вчора. Я в декреті. Кажу що втомлююсь, він так вийди пройдись кудись. Я кажу що гроші треба щоб вийти на вулицю, люблю шопінг. І давай мені лекцію, тобі ще гріх жалітись, я і так стараюсь працювати 6/7 днів, більше став заробляти, ну вибачай що так. Кароче, ви його заділи, як і я свого. Звісно це не приємно їм. Тим паче коли людина не сидить на дивані і п’є пиво.
Почекуха• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Реально не можу
Почему? Возьмете хоть 1000грн да пойдите трусов купите, я там знаю
Ну що ви, мамо!• 19 февраля 2024
Ну міг би вам дати пару тисяч щоб трохи ви відволіклись.
Автор, може масаж? Це розслабляє. Голлвне щоб масажистка не транділа)))
Вишнёвая Леди• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Реально не можу
А вам той шоппинг потрібен? Здається ви в собі не розібралися.
ИМХОля• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Які такі ?обідчиві? Моєму як щось не так, каже : а ось ти як, тоді не дивуйся якщо з´явиться інша
Ну що ви, мамо!• 19 февраля 2024
Ответ дляИМХОля
Пісец))
Ліньки гуглить• 19 февраля 2024
Ответ дляМагиня
Якщо вона будет заробляти сама....то навіщо їй тоді чоловік в данному контексті,в даному конкретному випадку та ситуації,що склалась....
Божа кульбабка• 19 февраля 2024
Тільки ви знаєте вашу ситуацію, якщо маєте вільні кошти, вийдете, кави помийте, хоч трусики купіть. Якщо чоловік непоганий, гарні відносини, треба вибачитись, повірте, йому теж непереливки.
Силиконочка• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
На шопинг?
Перша на селі• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Разводитесь. Оставьте его в покое😅. Заробытэ гроши и будете каждый день шопиться
Ширли-Мырли• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Одно и тоже можно сказать по-разному. Вы сказали с раздражением и претензией/упрёком. Претензии это конфликтоген. То есть вы спровоцировали конфликт. Что не так?
Можно было просто сказать, что устали от рутины, так хочется походить по магазинам, купить себе что-то красивое
Бавовнятко• 19 февраля 2024
Ответ дляИМХОля
Высокие отношения (с)
ИМХОля• 19 февраля 2024
Ответ дляБавовнятко
Высокие отношения (с)
Та автор запитує чи всі такі, а всі різні
Бавовнятко• 19 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Які потреби і скільки заробляєте?
Кицюююня• 19 февраля 2024
Ответ дляИМХОля
Это вообще ни в какие ворота🤮