Швидка Настя• 20 февраля 2024
Чи може бути крепатура шийних мязів після стоматолога
Вітаю. Може дивне питання. В сб була у стоматолога. Вчора після обіду сильні болі в шиї, навіть ввжко їсти. Відчуття як просквозило, навіть важко голову повертати. Мазала вольтареном, особо ситуацію не міняє.дякую.
На_оба_рот• 20 февраля 2024
Так, у мене влітку таке було. Але потім ще й остеохондроз виявили.
Взагалі у стоматологів зазвичай є хірургічна подушка, яку можна покласти під голову і тоді така проблема не трапиться (або ризик буде менше).
Треба підробіток• 20 февраля 2024
Ответ дляШвидка Настя
І як можна цю біль полегшити. Дякую.
Нурофеном обычным - миалгия у него в показаниях
Борець за гаманець• 20 февраля 2024
Звісно може , я так групіруюсь у стоматолога, що в мене все болить і спина мокра