Патріотка з дивану• Изменено 23 февраля 2024

Чи може донька 16 років виїхати в Польщу?

Документ з навчального закладу є.
З нею їде подруга (15 р),з мамою.
Їхатимуть потягом.
автор Патріотка з дивану • 23 февраля 2024
Їх група виїхала ( з керівниками ) ,їм прийшлось залишитись .

Админко• 23 февраля 2024
Виїхати чи в’їхати?
Ответ дляАдминко
Виїхати чи в’їхати?
В´їхати ДО Польщі.
В них пропав чемодан з документами.´,прийшлось вернутись.
Відновлювали два тижні документи.
Деловитая• 23 февраля 2024
Якщо їде до навч.закладу неповнолітня, то у неї повинен бути опікун
Деловитая• 23 февраля 2024
Адже згідно з польським законодавством дитина до досягнення повноліття (до 18 років), може перебувати на території Польщі лише під наглядом одного з батьків або законного опікуна. Це стосується і дітей, які прибули у Польщу з України з метою отримання статусу PESEL UKR (тимчасового захисту).
Деловитая• 23 февраля 2024
Але як відбувається в реальності ?? Думаю, як повезе.
Ответ дляДеловитая
Опікуни є в закладі.Перетинати кордон чи зможе без батьків і опікунів.
Подрузі 15 то вона з мамою
Зубожиння• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Подрузі 15 то вона з мамою
Ні, не може.
Має бути довіреність.
Вумна вутка• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Подрузі 15 то вона з мамою
Зробіть доручення на маму подруги

Ответ дляЗубожиння
Ні, не може.
Має бути довіреність.
Довіреність є на опікунів
Ответ дляВумна вутка
Зробіть доручення на маму подруги
Їдуть в неділю ,нотаріуси вже мабуть не працюють
Подвійна веселка• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Довіреність є на опікунів
Пропустять з дорученням. Повинні бути контакти опікуна, бо можуть подзвонити і запитати про підопічну.
Залізна пані• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Подрузі 15 то вона з мамою
Оформлюйте довіреність на маму подруги. Поляки можуть запитати на кордоні, для них 16 без супроводу не варіант
woman Warrior• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Подрузі 15 то вона з мамою
Доверенность от родителей на сопровождение и передаче опекунам в Польше должна быть.
woman Warrior• 23 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Довіреність є на опікунів
Вы не слышите или не понимаете?
Ответ дляПодвійна веселка
Так,це є.
Деловитая• 23 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Але от питання, поки вона їде до опікунів, хто за неї буде відповідати? Вони ж її не на кордоні зустрічають? І знову таки, а якщо не дозвоняться до опікуна, чи такого не буває і може я накручую?
Ответ дляДеловитая
Отож і ми накручуємо себе.Багато хто їздив по закладу сам в 17!!!але то хтото.Зустріти на кордоні не можуть ,але де кордон ?Їдуть до Пшемишля ,потім Ярослав,потім Зажече.
За’язатися з опікунами можна звичайно ,але це буде ніч скоріше ,Пшемишль кінцева.
Довіренність на маму ,то її ж ще треба перекласти на польську ,а це час.
По Польщі діти їздили і в 15 /16 самі ,але батьки писали опікунам дозвіл.

Плакулька• 23 февраля 2024
Сын тоже в Зажече учится.Вам нужно сделать доверенность на маму девочки.Поляки на границе интересовались ,с кем едет мой сын (ему 15 лет).
Подвійна веселка• 23 февраля 2024
Ответ дляДеловитая
Опікун - не собака-поводир.
Він має бути в країні та представляти законні інтереси неповнолітнього, за необхідністю.
А водити за ручку 16-17-річних не зобов´язаний
Подвійна веселка• 23 февраля 2024
Ответ дляДеловитая
Якщо вирішать зв´язатися з опікуном і той не відповість, то можуть розцінити як фіктивне опікунство. Рішення приймуть в залежності від ситуації та її суб´єктивної оцінки посадовою особою.
Плакулька• 23 февраля 2024
Пусть у неё на руках будет доверенность на опекуна.
Ответ дляПлакулька
В том то и дело что если даже завтра сделать ,его ж нужно перевести на польский.
Сопровождающие уже возили группу
Ответ дляПлакулька
И пропустили или с кем он был ,,?
Ответ дляПлакулька
Є