Кишмишная Мая• 24 февраля 2024

Відрядження на 5 днів. Що взяти з собою?

Змінила сферу діяльності. Завжди сиділа на одному місці. А тут подаруночок мені, відрядження. Готель оплачує фірма, харчування теж. Тільки я не в курсі, що є в тих готелях, а що нема. І багато везти не хочеться. Спортивний костюм, піжама, сукня, яка не мнеться для обідів з іншими колегами. Змінне взуття для номера там буває, чи треба з собою брати. Шампуні є? Зубну щітку беру, а пасту теж везти? Чи краще купити міні версії своїх? В голові каша, бо купа питань інших не з роботою. Допоможіть порадами, хто їздить частенько.
Мост_Устал• 24 февраля 2024
я в шоке, взрослый человек не в состоянии самой собраться... Обязательно лезть на форум

КарамбОлька• 24 февраля 2024
В нормальних готелях є все для засобів гігієни. І тапки, і халат
Мальчун-задирун• 24 февраля 2024
По Україні чи закордон?
автор Кишмишная Мая • 24 февраля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
По Україні чи закордон?
По Україні
Мальчун-задирун• 24 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
По Україні
Дізнайтесь в який готель їдете і в гуглі подивіться, що там є в готельних номерах.
автор Кишмишная Мая • 24 февраля 2024
Ответ дляМост_Устал
І я в шоці по коліно, що комусь легше написати яд, ніж пораду.
Нехай вам щастить в житті і ніколи не доведеться з лікарні збиратися у відрядження
parele• 24 февраля 2024
Тапочки всегда свои беру - не люблю отельные, свой фен (в отелях часто полудохлые), расческу - само собой, мыльно-рыльные тоже свои (шампунь, гель для душа, крем для тела наливаю в дорожные бутылочки, зубная паста или полная версия, или пробники).
ПриснитсяЖЕ• 24 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
а что вам написать? это как в анекдоте с динозавром. может быть. а может нет. тем более, если Украина. что мешает позвонить и узнать?
Там все розмивчато• 24 февраля 2024
Зайдіть на сайт готелю та подивіться що є в номерах. Я завжди з собою беру свій шампунь та тапки, в яких можна в душ, бо інколи це не кабінка, а просто підлога зі стоком для води.
Якщо це 5-денний тренінг та нарада з колегами, то раджу мати по комплекту одягу на кожен день. Чи хочаб 2-3 низи + 5 верхів. Обовʼязково змінне взуття, якщо живете в готелі і там же робочі сесії. Що ще? Питайте, бо я в цьому великий досвід маю

Там все розмивчато• 24 февраля 2024
Ответ дляМост_Устал
Я теж в шоці від таких як ви, які пораду дати не можуть, а засудити та принизити аж бігом 🤦‍♀️
Лепетун• 24 февраля 2024
осподи, які безпорадні люди...
Хто має за вас знати, що вам потрібно і чим ви у житті користуєтесь?
Творческий типаж• 24 февраля 2024
Навіщо костюм спортивний, що за дичина?
ЯспАкойнаЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Навіщо костюм спортивний, що за дичина?
В спортзал при отеле))
Alex-ustas• 24 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
По Україні
Зайди на сайт знакомств,найди себе в том городе грелку на весь рост, на 5 дней..
Творческий типаж• 24 февраля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В спортзал при отеле))
Ааааа, он воно що? Найкращий спортзал у відрядженні погуляти новим містом, - 25 тисяч кроків гарантовано за вечір.
Там все розмивчато• 24 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Навіщо костюм спортивний, що за дичина?
Це не дичина. Іноді робоча сесія закінчується так, що одразу на вечерю і потім вже в номера. А іноді раніше, йдеш на 30-40 хв чи навіть годину до номеру і лише потім на вечерю. Тоді зручно перевдягтися в джинси+світшот чи спорткостюм і так вже йти на вечерю. Іноді потім в холі невеличкою компанією сидимо спілкуємось, чи йдемо до когось в номер з пляшкою ігристого. Тому комплект неформального зручного одягу краще мати. В мене це буває те, що вдягаю в дорогу.
Невидимка Майя• 24 февраля 2024
в ’тих’ готелях? ви шо, перший раз з дому виїзжджаєте???
Там все розмивчато• 24 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Де ви такі розумні беретесь? А якщо дійсно автор вперше їде, дійсно немає досвіду та просить пораду, то її за це соромити, принижувати?
автор Кишмишная Мая • 24 февраля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Дякую, зайшла на сайт, переглянула. Підкажіть по одягу і взуттю. Якщо зібрання будуть проходити в готелі ще брати якісь туфлі з собою? Бо планувала тільки дутікі і крокси. Ніби 5 днів і небагато, але і трохи є. Дрескод не передбачений. Думала 2 джинсів, блузка, сукня, гольфік і светрик-кардіган.

Luna_mi• 24 февраля 2024
Все такие умные здесь, накинулись за обычный вопрос. Ради таких простых вопросов и существует форум. Светочи мысли
автор Кишмишная Мая • 24 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Навіщо костюм спортивний, що за дичина?
А в чому ввечері по номеру ходити? В джинсах?
Творческий типаж• 24 февраля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Джинси, світшот - ок, костюм - це треш, село і люди. Уявила маньку в костюмі в жилетці дутій, ну це вискочити сміття викинути, а не з колегами неформально спілкуватися. В номері своєму зручно в піжамі. Шампуні, косметику свою треба брати, пасту теж.
ЯспАкойнаЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Я б не назвала это надо взять спортивный костюм
Просто кэжуал комплект на вечер
Плюс неизвестно куда едет автор,отель в центре Одессы или в пгт поля инспектировать
Невидимка Майя• 24 февраля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
а в чому приниження? звідки ви - такі - беретесь? шо всюди вам вороги маряться
я спитала, ви шо - перший раз?
людина мені напише - так, в перший, сама в шоці!
то я їй напишу відповідь на три листа, шо в ’тих’ готелям може бути
а ваші - зовсім не образливі, особисті оцінки моїх розумових здібностей - просто вершина дипломатії та людяності!
вигуляли біле пальто, полегшало?
Там все розмивчато• 24 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Змінне взуття обовʼязково. Якщо дрес-код не вказаний, то візьміть лофери чи білі шкіряні кеди, це майже універсально під джинси і навіть сукню. У вас є керівник? Спитайте чи є побажання по дрескоду.
ЯспАкойнаЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Кеды или мокасины
Творческий типаж• 24 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
В піжамі - гарно, зручно, беріть з брюками і футболкою, якщо раптом прохолодно, хоча, як правило, жарко буває.
Флюорография гуся• 24 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
В пижаме. Пришли с работы, помылись, пижамку надели и в кровать.
Я беру всегла минимум вещей, самое необходимое. Не люблю таскатся с чемоданом.
автор Кишмишная Мая • 24 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Так, зазвичай їздила за кордон на відпочинок, там все враховано і їздила на місяць зазвичай, а тут 5 днів.
+ я знаю що брати на віпочинок, а що брати на такі зустрічі не в курсі
Невидимка Майя• 24 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
я беру з собою своє домашнє плаття або довгі великі футболки, і якщоя одна у номері, то хожу в них. мені не жарко та комфортно
якщо є примарна можливість жити з колегою, то беру тоді халат легкий шовковий, він багато місця не займає, але в ньому мені зрузніше в повсякденні, ніж у джинсах