Рубаю олівлє• 24 февраля 2024

Скільки заробляє байєр? Чи важко цим займатися? Зацікавив цей напрямок

неДодекаэдр• 24 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
а що праця? у польщі коробки збірати чи в городі ?)
Те, що вимагає кваліфікації.

Ласкове телятко• 24 февраля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Думала, усі вже самі собі замовляють
Нет. Я посредник. Живу с этого.
автор Рубаю олівлє • 24 февраля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Нет. Я посредник. Живу с этого.
Скажіть, важко цим займатися?
Ласкове телятко• 24 февраля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Скажіть, важко цим займатися?
Да.
Фиона Шрековна• 24 февраля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Те, що вимагає кваліфікації.
якої кваліфікації потребує праця вбіральниці, наприклад? доволі чудні критерії. якщо людина на цьому заробляє гроші - це вже праця, або результат попередньої праці
неДодекаэдр• 24 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Вбиральниці завжди були і будуть, а байєр вимре, як нормалізується життя. Це все тимчасово і несер‘йозно.
75В• 24 февраля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Це шо?
Це модне слово, яким себе називають посередники викупів з іноземних інтернет чи живих магазинів/складів, для набуття вагомості. Дуже смішно, так як баєрство не має ніякого відношення до їх роботи.

Грамотний хвіст• 24 февраля 2024
Автор, вам написали, що заробляєте 10%. Тобто, треба вийти на замовлення
3000 грн щодня, щоб хоча б заробити 300 грн/день. У вас є така клієнтура? Ну ще щось накидаєте на вазі. Але всеодно гроші не захмарні.
А ще контролювати ліміти
Незламна Україна• 24 февраля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Хтось може толково відповісти? по суті
Дякую
Хоча б приблизні цифри
зависит от базы клиентов и количества заказов (заказчиков)
вы начнете с 0? приготовьтесь работать первые несколько лет на рекламу и отзывы

Учтите, что поступление средств на карты сейчас мониторят банки, поэтому скорее всего придется открыть ФОП
автор Рубаю олівлє • 24 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна

З нуля, так

Дякую за відповідь
Патика-мотика• 24 февраля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Сколько продаст - столько и заработает
Байер имеется ввиду посредник наверное, он не продает, а помогает выкупить товар и берет процент за выкуп.
Патика-мотика• 24 февраля 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Це зараз актуально?
Думала вже всі самі, через нп, замовляють
Через нп дорого, это тоже самое что через посредника по деньгам. Дешевле всего ЮЭ
Патика-мотика• 24 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Якщо треба корзина на викуп
У большинства шип 5 евро/дол, это не прям большая сумма, если конечно не одну футболку заказывать.
Патика-мотика• 24 февраля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Не вмію сама викупати, курс у посередників дуже завищений, ще не всі чесні, натрапила на пані таку, бачу, якщо додати в корзину ціна буде мінус 10 %, перевірила працює, питаю її скільки буде по її курсу в гривні, так вона без цієї знижки порахувала, я їй про це написала, ігнор повний. Долар вийшов по 47 при такому розрахунку.
Посмотрите на Ютубе доступно описано как выкупать через Юкрейниан экспресс.
Добра, коли сита!• 24 февраля 2024
Ответ дляПатика-мотика
Дякую, а так можна любу річ викупити? Хочу сумку Coach і взуття якесь на весну, просто захожу на їх сайт і вперед?
Ms. Скромность• 24 февраля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Что такое менеджер? )
Руководитель
Ms. Скромность• 24 февраля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Війна закінчиться, нормалізується життя - і у такій «праці» необхідності не буде
Ну да и мы станем процветающей страной ...
naxodki_youtube• 24 февраля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Скажіть, важко цим займатися?
кому як часу займає багато
naxodki_youtube• 24 февраля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!

Ноу коммент• 24 февраля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Тупі і ліниві були і будуть! І не в кожному селі відкриють зару коли закінчиться війна.
Я инженер, меряю от 1• 24 февраля 2024
1 - ліміти по картці - в грн більше 100,000 грн з гривневої витрачати не можна
Можна купувати з валютної (50.000 грн в місяць онлайн валюти можна купити) або поповняти через касу банку готівковою валютою (якщо є)
2 - ліміти по вартості - без розтаможки неподільний товар до 150 євро
3 - отримувачі - якщо багато товару замовлено - треба додати і верифікувати (завантажити паспортні дані) додаткових отримувачів
**
А по суті посередництва - комп’ютер, вільне місце для зберігання товару, що поступив, пакувальний матеріал, ’заначка’ на картці, щоб оплачувати вагу перевізнику ітд, для старту норм
Патика-мотика• 24 февраля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Практически да, если принимают наши карты. Ну и некоторые сайты работают с ВПН.
naxodki_youtube• 24 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
ну чого зразу тупі і ліниві - не завжди потрібно багатезно товару - сьогодні хочеться лиш майку, а фришип від певної суми..
Ноу коммент• 24 февраля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
**
Забули про врівноважену нервову систему))) Це мало б бути першим пунктом)
naxodki_youtube• 24 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
є таке
Ноу коммент• 24 февраля 2024
Ответ дляnaxodki_youtube
Це до коменту людини яка впевнена що як закінчиться війна і посередник вимре, трішки жорстко, але тут кожен другий впевнений що нема за що тим посередникам платити) Я замовляю собі, знайомим, але от дивлюсь по своїм знайомим які обезцінюють мій витрачений час, але ніхто не спішить вчитись замовляти)
Я инженер, меряю от 1• 24 февраля 2024
якщо Ви вирішили стати посередником, то будьте готові, що всі Ваші плани .. такі собі.. а то розпродаж може стартонути неочікувано, і треба купувати, а то розміра не буде.
А заробіток залежить від масштабу - більше замовлень - більше дохід.
Я инженер, меряю от 1• 24 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
та не вимре посередник. Ну є в Україні НМ і шо? А є там онлайн - не знаю. Асортимент менший, і пару міст і все, онлайн завжди дешевше виходить якщо на розпродаж попасти.
Херсон це Україна• 24 февраля 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
А ще контролювати ліміти
Що таке 3 тисячі щодня?))
Посередники викупляють на десятки тисяч
Херсон це Україна• 24 февраля 2024
Ответ дляПатика-мотика
Ви погано обізнані))