AnnaOst• 24 февраля 2024

Німецька мова. Курси в2 після інтеграційних

Питання до тих, хто пішов зразу після курсів В1. Як вам вчиться? Як відчуваєте, здасте чи не здасте екзамен? Який у вас був реальний рівень знань?
Бо у кого не спитаю, всі шкодують що пішли після інтеграційних курсів, бо рівень явно недостатній і всі кажуть що екзамен не здадуть.
Я вчора здавала екзамен В1. Сертифікат я скоріше за все отримаю і вже розумію що пропонуватимуть йти на В2. Я не планувала так зразу, може через пів року чи через рік
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляNeona25
NRW
Зрозуміло.В мене мама в БВ.Вона потрапила там в аварію і я просто для неї деякою інфо цікавилася і потрапила на групу Джобцентр,вопросі,страховка и ще щось там,де допомагають українцям розібратися з документами,роботою,житлом...Ну і цікаво було почитати,там люди діляться своїми випадками.Там про курси було дуже баато

Neona25• 24 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну от у мене на В1 був такий вчитель що до екзамену ми не готувалися зовсім. Але мені було легко на екзамені. Як на мене то ніякий не рівня В1 екзамен. Таке, А2 лайт. А про В2 я чую що там треба реальний В2 щоб здати
Та мені 40+, але мізки ще наче притомні)
Ну щодо реальний В2- то теж навряд чи , але без підготовки - нереально здати.
До речі, саме на Порадниці мені порекомендували группу, в якій люди діляться своїм досвідом, що було на екзамені.це теж дуже допомогло..
П.с. одногрупники,які пішли працювати після В1 дійшли висновку, що на роботі їх рівень німецької не піднявся
ebbi• 24 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ой, я тупонула, то не мені було про землю. Вибачте
Та ні,все ок ,питання було в принципі для всіх
автор AnnaOst • 24 февраля 2024
Ответ дляNeona25
А куди пішли якщо не секрет? Я дивлюся в сторону кафе/ресторан. Колись в Україні в студентські роки працювала офіціанткою. Сама робота мені ок. Але думаю може для початку на кухню чи на бар помічником, а як німецька підтягнеться то пішла б офіціанткою
автор AnnaOst • 24 февраля 2024
Бо дівчата не знаю хто як, а я більше не можу вдома сидіти. Я вже дивлюся на чуваків які вулиці метуть в думаю ’нє, ну і в цій роботі є свої плюси’
Neona25• 24 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Одногрупники - чоловіки, пішли на заводи в цех
inneska-85• 24 февраля 2024
Ответ дляNeona25
NRW
Сестра в этой земле. В декабре она с мужем сдали экзамен В2. Сейчас ездят на коучинг. Ищут работу по специальности. Дипломы подтвердили. Оценку дипломов тоже получили (инженеры оба). Осталось самое главное-найти работу.
Neona25• 24 февраля 2024
Але також хочу зазначити, що В2 не дорівнює тому, що візьмуть по професії в Україні..( власний досвід так сказати).і тоді почнеться мова про професійні курси чи Ausbildung чи чи чи...
Знайомий також отримав В2 і лише через 4 місяці знайшов роботу ’ принеси, подай’ на заводі
марьюшка• 24 февраля 2024
Ответ дляNeona25
Воно дійсне 3 місяці
Ничего подобного. Со мной девочки записались в августе. Одной предложили в сентябре, она отказалась , что в этот период не может и пошла 7 ноября . Другая записалась в сентябре и вот только в феврале идет.

orachka• 24 февраля 2024
Я сразу пошла на б2 и сдала с первого раза
Младшему меньше трех
автор AnnaOst • 24 февраля 2024
Ответ дляorachka
Младшему меньше трех
А за відчуттями у вас після іниеграційних курсів був справжній В1? Бо у мене точно немає його
orachka• 24 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Нет,но нет смысла ждать чудес.Сдадите б2 и пойдете на профильные курсы .Там сменится лексика и будут еще носители языка,вот и улучшите все
Перед экзаменом дойче Велле каждый день и радио в наушниках постоянно
Ну и писанина каждую неделю
Yiliia• 24 февраля 2024
У меня был перерыв между В1 и В2 2 месяца. Я за это время купила книгу В1.2, которую мы не успели пройти, и сама подтянула. Помимо этого читаю художественную литературу. Сейчас учу В2, надо учить много новых слов. Новой грамматики нет, дается вроде бы легко пока что. Экзамен будет летом, пока не понимаю, сдам или нет. Подруга сдала экзамен месяц назад, из группы 16 человек сдало 4 😢
Parasolechcka• 24 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Я була впевнена що мене ніхто на В2 посилати не буде, але з того що я чую від інших, то є велика ймовірність що таки будуть. Знатиму точно 12 березня. До того часу хочу для себе вирішити приймати пропозицію про курси в2 чи сказати що я зараз не готова. Але думаю якщо не зараз, то може потім ніхто дійсно не оплатить. Ну тобто тут питання чи йти на курси, якщо їх оплатять чи робити що собі напланувала, але розуміти що шанс пройти безкоштовні курси в2 втрачу
А працювати ви взагалі плануєте, чи за що цей рік жити?
orachka• 24 февраля 2024
Ответ дляParasolechcka
У автора маленький ребенок,на больничные проще ходить во время учебы,а не работы
автор AnnaOst • 24 февраля 2024
Ответ дляParasolechcka
Ой, ви оце спеціально зайшли в тему щоб це спитати? Не хвилюйтеся за мене, я собі дам раду)
Parasolechcka• 24 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну якщо ви своє життя самі забезпечуєте.. але ж ні. Мені не байдуже до ставленя українців у світі, бо деякі гинуть, а деяки не попердіти. На пособіє подовше а потім так уж і піду мову вчити...
Тигресса• 25 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Сейчас никому не дают курсы Б2 , очень тяжело выбить. И всех отправляют работать. Турбо Джоб , не слышали ? Вам разве не присылали ещё вакансии /термины?
автор AnnaOst • 25 февраля 2024
Ответ дляParasolechcka
А деякі імпотентні настільки що їх в цей час вистачає лише на те щоб дрібно гадити на форумі. Я написала адміністрації що вас треба перевірити на наявність інших аккаунтів на форумі. А то я тут таких небайдужих до долі України вже вивчила поіменно під усіма їхніми ніками. Нема чого розмахувати тут багатство свого внутрішнього світу, самі в ньому варіться і родину свою годуйте. Мені ваших фекалій не треба

автор AnnaOst • 25 февраля 2024
Ответ дляТигресса
Ні, мені тільки оплатили місяць тому переклад і аннакенунг дипломів. Вакансій не присилали. Ось на 12 маю термін, розкажу там про своє бажання знайти роботу в сфері ресторанного ст готельного бізнесу в попрошу слати мені подібні вакансії. Напишу тут що сказали
Parasolechcka• 25 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Це добрещо пишите чим ви є першийкрок до змін...
Тигресса• 28 февраля 2024
Ответ длямарьюшка
Вы сделайте по другому. Возьмите разрешение, я точно не помню сколько оно действительно. Но вы с этим разрешением запишитесь на B2 , на тот период который вам нужно . У нас многие пошли на В 2 , но очень жалеют . Это не совсем курс языка. Лучше просите сразу аусбилдунг.
3 месяца действительно
Тигресса• 28 февраля 2024
.
Тигресса• 28 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Потому что у вас ребенок маленький , я вычитала. Везёт вам на самом деле ! Тут не знаешь , как отмахаться от этой работы, чтобы курс нормально пройти. И работала я уже и им все мало и мало , надо на полную идти
автор AnnaOst • 28 февраля 2024
Ответ дляТигресса
Та нікому з моєї групи під час курсів роботу не пропонували. У нас тут туго з роботою
Киев_Елена• 11 марта 2024
Ответ дляNeona25
Поделитесь пожалуйста со мной в личку этой группой)