Питання до тих, хто пішов зразу після курсів В1. Як вам вчиться? Як відчуваєте, здасте чи не здасте екзамен? Який у вас був реальний рівень знань?
Бо у кого не спитаю, всі шкодують що пішли після інтеграційних курсів, бо рівень явно недостатній і всі кажуть що екзамен не здадуть.
Я вчора здавала екзамен В1. Сертифікат я скоріше за все отримаю і вже розумію що пропонуватимуть йти на В2. Я не планувала так зразу, може через пів року чи через рік
Ответ длямарьюшка
Так не идите сразу. Вы можете записаться осенью. А сейчас чтобы подтянуть язык идите работать на миниджоб. Вы в начале получите разрешение на В 2 . Многим отказывают, особенно если вам уже за 40 и ваша специальность не востребована.
Я була впевнена що мене ніхто на В2 посилати не буде, але з того що я чую від інших, то є велика ймовірність що таки будуть. Знатиму точно 12 березня. До того часу хочу для себе вирішити приймати пропозицію про курси в2 чи сказати що я зараз не готова. Але думаю якщо не зараз, то може потім ніхто дійсно не оплатить. Ну тобто тут питання чи йти на курси, якщо їх оплатять чи робити що собі напланувала, але розуміти що шанс пройти безкоштовні курси в2 втрачу
Ответ дляAnnaOst
Вы сделайте по другому. Возьмите разрешение, я точно не помню сколько оно действительно. Но вы с этим разрешением запишитесь на B2 , на тот период который вам нужно . У нас многие пошли на В 2 , но очень жалеют . Это не совсем курс языка. Лучше просите сразу аусбилдунг.
Ответ дляSeehund
Сначала нужно определиться, что вам надо знания или сертификат. Из этого и исходить. Если сертификат, то вполне можно себя за 4 месяца натаскать.
І те і інше. У мене ситуація ускладнюється тим, що я маю малу дитину і дефіцит часу. Займатися я можу лише на курсах, на самостійну роботу ні часу ні сил. Тому і прийняла для себе рішення що В2 буде потім (але я й не думала що мені його оплатять). Тепер от і нагоду шкода втрачати, і не хочеться витратити час і не здати екзамен в результаті
Танюша мама двоих принцесс• 24 февраля 2024
У вас есть 6 месяцев, чтобы попасть на курс В2. Если не успеваете, нужно будет снова подтвердить В1.
Ответ длямарьюшка
Здається пів року. Мабуть треба піти уточнити в мовну школу де є В2 всі нюанси по строкам, а там вирішувати
Ответ дляAnnaOst
Вы самое главное запишитесь. А потом вы можете отодвигать начало учебы . Разрешение действительно 6 месяцев, и в течении этого времени вам главное записаться. А дальше можете начало переносить.
Ответ дляAnnaOst
За 4 месяца вы не получите В2, у вас сейчас А2 твердый в лучшем случае. Мой учитель В2 задавал кучу слов и упражнений, на выходные по 5-6 листов заданий интенсив тренинга. Это как минимум 2 часа занятий дома. Плюсом сам учишься писать письма и ответы на глупые темы на форумах, как говорится немецким надо заниматься rund um die Uhr. И то многим моим знакомым не хватило по пол балу до минимума В2. У меня курс Beruf.
Ответ дляSeehund
Та на вихідних я можу вчитися. Але от максимум що можу це зробити домашнє завдання. Мене лякає відсутність у мене В1 в реальності. Ви пішли зразу після інтеграційних чи додатково вчилися?
Ответ дляAnnaOst
Я закончила курсы в июне, пошла учиться в октябре. За это время у меня просела речь очень сильно и мне пришлось нагонять, каждый день созваниваться подтягивать.
Идите обязательно сразу же. Не делайте перерыв. Так намного лучше. Через 2-3 месяца Вы очень много забудете. У меня перерыв между Жизнь в Германии и В2 был 1 неделя. В2 сдала в декабре с очень хорошим баллом. Дали разрешение на С1. Но проблема в том, что С1 у нас будет только после летних каникул. И проведя 2 месяца дома я с ужасом понимаю, что навыки письма и понимания исчезают. И кстати мне 46.))
Ответ дляMiere
А чому не можете вчитись, скільки дитині?
В2 набагато складніший ніж В1, тому треба вдома додатково працювати.
Але без практики ви втратите і те, що маєте.
Дитині рік і сім місяців. І вона піде в дитячий садочок. Бог його знає скільки буде хворіти і як, бо ще жодного разу не хворіла і я не не знаю як це все буде взагалі
Ответ дляkovin25
Ви багато вдома працювали самостійно? Я ще хочу перевірити свій реальний рівень знань в гьоте інституті. Я просто не уявляю як йти на В2 не маючи в1
Ответ длямарьюшка
Воно дійсне 3 місяці
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Ніхто не може забрати отриманий В1, не пишіть такого..просто якщо більше 6 місяців, то треба тест вступний написати, а якщо менше- то не потрібно.
Ответ дляAnnaOst
Дивлячись в яку школу Ви потрапите. В знайомої в школі з першого тижня почалася підготовка до екзамену, якби це комічно не звучало.
Ответ дляNeona25
Оце ще один головняк. У нас в місті є лише одна школа з курсом В2. Відгуки суперечливі. Їздити кудись - у мене дитина якій рік і сім місяців) думаю ще про онлайн, але не хотілося б
Ответ дляAnnaOst
З того,що читала у ТГ групах про тнаших у Німеччині,зараз з В2 складно і ДЦ неохоче вже туди відправляє.Зараз політика як мога швидшого працевлаштування,щоб зняти навантаженяня на бюджет.
Ответ дляAnnaOst
Скажу Вам зі свого досвіду, сам курс ( в нас були книги Linie 1)- таке..про все і ’ ни о чем’. Проте екзамен достатньо серйозний в плані навантаження і обмеженості часу.. якщо прицільно готуватися до екзамену - здати вийде, якщо просто пройти книгу і пару разів зробити пробний екзамен - навряд чи..але це моє бачення, 35+ років
Ответ дляebbi
Я теж таке читала, і дипломи не перекладають, і аннакенунг не оплачують. Мені переклади і оплатили. Якщо цікаво, то можу написати потім що сказали про В2. У нас тут з роботою не дуже як розумію і народ і в1 масово не здає) може бюджет на В2 не освоєний) ще й шлють всіх на якісь дорогущі курси з пошуку роботи, типу коучінг, особистий кар єрний план і всьо такоє
Ответ дляebbi
Все залежить від бератера. Знайомій дали добро на С1, їй 43 роки.
І з мого оточення, багатьом повтор В2 пропонують навіть
Ответ дляNeona25
Ну от у мене на В1 був такий вчитель що до екзамену ми не готувалися зовсім. Але мені було легко на екзамені. Як на мене то ніякий не рівня В1 екзамен. Таке, А2 лайт. А про В2 я чую що там треба реальний В2 щоб здати
Та мені 40+, але мізки ще наче притомні)