Вмію заміряти найкраще• Изменено 24 февраля 2024

Про знайомства

Зареєструвалась на тіндері, адже інших місць для знайомств зараз у мене немає. Є лайки, при чому від абсолютно різних чоловіків (в плані зовнішності, роду занять і тд). Але боюсь отримати із кимось метч - дивлюсь на тих, хто мені подобається і боюсь, що в житті цим людям не сподобаюсь, що буду нецікава для них, бо на кого не глянь - всі живуть яскраво, з купою хобі, занять і так далі. Я на цьому фоні відчуваю себе якоюсь відсталою від життя. При цьому у мене хороша робота з нормальним доходом, є своя машина, хобі небагато, але вони дуже стереотипні (книжки, домашні тренування, англійська). От що з цим робити? Розумію, що у мене просто знижена самооцінка, але і страх, що ту самооцінку опустять ще нижче. Також розумію, що з таким підходом і відносини ніякі не побудую.
Мию вікна у мороз• 24 февраля 2024
а там прям одни высокоинтеллектуальные развитые особи сидят, ага
Ластовиння• 24 февраля 2024
Если сомневаетесь в своих интересах ищите что-то новое. Проявляйте интерес к новым хобби, изучайте что-то.
долой_лама• 24 февраля 2024
Не все правда, что пишут.
муха в кедах• 24 февраля 2024
Я замітила, ті хто мені сподобались і я їм писала першою, не було нічого крім короткого спілкування. А якщо самі пишуть то і на побачення звуть
Чаклунка-ведунка• 24 февраля 2024
Автор, ви навіть не уявляєте які там нудні мужики сидять((((
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 февраля 2024
в кровати боязливые любовницы не котируются
Наверняка• 24 февраля 2024
Ваш английский и домашние тренировки там мало кого вообще интересуют
автор Вмію заміряти найкраще • 24 февраля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Як почитаєш - то кожен другий)) Звісно, що частина просто пише якийсь брєд, але все таки
Ответ дляЛастовиння
Мені плавання подобається, планую піти з березня
Від малювання теж кайфую, але малюю як курка лапою)
Мию вікна у мороз• 24 февраля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
та не все таки, більше поваги до себе и живіть як того Ви хочете і як комфортно Вам, а не як комусь і як типу ’треба’
Ответ длядолой_лама
Не все правда, что пишут.
Ото тільки на те і розраховую)
Іноді думаю, чому ж такі різносторонні і круті люди ще одні
Ластовиння• 24 февраля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вот и замечательно 👍🏻 главное, чтобы начали себя чувствовать увереннее.
Ответ дляНаверняка
Знаю)
Але чисто цікаво, що може зацікавити?)
Поросенка• 24 февраля 2024
я редко когда раздаю прямые советы, но тут прям не удержусь: после 3-5 встреч вы будете громко ржать вспоминая этот ваш вопрос.
Щебетуха• 24 февраля 2024
Автор, Ваши увлечения на самом последнем месте будут
Щебетуха• 24 февраля 2024
Так еще и обиделся,нежный такой,сказал после такой фразы не хочет встречаться
Ответ дляЩебетуха
В такому випадку навіть не знаю краще це чи гірше для мене)
Але якщо серйозно, то це дивно - ну хіба гарне личко переважить живий інтерес до людини? У мене завжди траплялось так, що мені подобались чоловіки абсолютно не мого типажу, але вони були розумні, добрі, з почуттям гумору, і зовнішність взагалі значення не мала
Ответ дляЩебетуха
Таке шось) Ще не бачились, а він уже образився - наче підліток
Щебетуха• 24 февраля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вот и я не могу по фото оценивать мужчину,мужчина как то зацепит должен А им главное внешность,так ,что смело знакомьтесь ,даже не думайте чем Вы можете увлечь
Щебетуха• 24 февраля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
На СЗ достаточно обидчивых каких то,это непервый такой Я удивляюсь,шуток не понимают,обижаются,короче самовлюбленные нарцыссы Но это к лучшему сразу отсеиваются ,поэтому лучше попереписываться,а не бежать себя показывать. Хотя большенство сразу хотят увидеться,что и подтверждает,что внешность на 1 месте для них