ЯблокоРаздора• 24 февраля 2024

Хто стриже себе сам

як краще підрівняти кінчики довгого прямого волосся? завʼязати низький хвіст ззаду, ще кілька резинок по довжині і відрізати знизу, чи 2 хвости по бокам? чи які ще є способи?

поради сходити до перукаря залиште при собі )
Чарівне зіллячко• 24 февраля 2024
я только челку

ИМХОля• 24 февраля 2024
Мне муж длину стрижет машинкой)
ПешитеБесАшипок• 24 февраля 2024
автор ЯблокоРаздора • 24 февраля 2024
Ответ дляИМХОля
Мне муж длину стрижет машинкой)
о, мій мені такого настриже..
ИМХОля• 24 февраля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
о, мій мені такого настриже..
Я видео в ютубе скинула, попросила внимательно посмотреть и повторить - всё норм
ПешитеБесАшипок• 24 февраля 2024
Дюймовочка• 24 февраля 2024
Я подстриглась по видео на ютуб Ева Лорман. Сделала лисий хвост.
Сумчатая кошка• 24 февраля 2024
Не, с хвостами будет плохо прямые волосы. Когда распустите, будет все криво. Это подходит только для пушистых вьющихся.
КучМала• 24 февраля 2024
Не зрозуміла питання, стрижка це найдешевше, це ж не складне фарбування яке потрібно робити кожні 4 тижні.

Летчица• 25 февраля 2024
Ответ дляКучМала
300 грн. Это дешево?
КучМала• 25 февраля 2024
Ответ дляЛетчица
300 грн. Это дешево?
Якщо кожен день стригтись, то ні, а раз на пару місяців то так.
Летчица• 25 февраля 2024
Ответ дляКучМала
Я стригусь 2 раза в год. И то это для меня овердофига