Ду да ду да ду• 25 февраля 2024
Що робити? Дитині просто ставлять одиниці?
Дитина за кордоном, 9 клас, вчиться в укр.школі. На сімейну форму навчання школа переводити відмовилась. Місто 30 км від рос
кордону, саме місто не обстрілюється, але область так.
Тягнемо 2 школи паралельно, виконуємо всі завдання. І ось почали ставити ´1" . Класний керівник сказав, щоб повертались в Україну, бо школу не закінчимо.
"1" за відсутність на уроці в класі, за ненаписану роботу в класі, або тести зроблені на 10, а ставлять "1".
Після звернення до директора стало гірше, тупо "1" без пояснення.
Що робити.
У мене не має сил і нервів, щоб закінчити цю школу.
Шановні вчителі поясніть, як краще зробити?
Що робити.
пАлАвинкА• 25 февраля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Ну от і відповідь, чому буде ’неатестовано’.
І провина у цьому мами, яка перед 1 вересня не розібралася, що, яка форма навчання означає, і в якій школі є , потрібна в її випадку, ’сімейна’
Скоріше не загуглила, що ця форма, за бажанням батьків має бити в їх школі
Анти-анонім• 25 февраля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
1 - це теж оцінювання знань. Яке оцінювання, якщо дитини не було на занятті? Повинні поставити ´н´
от і я про те ж. Але такій ’вчительці’ невигідно ставити ’н’ для неї ж самої, тому і ліплять оцінки липові
тогдалия• 25 февраля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
я з Києва, мене попросили написати заяву-щоб я забрала документи
Хм... Я не знаю, як в інших школах. У нашій є сімейна форма і екстернат.
Гарантую неперелевки• 25 февраля 2024
Ответ длятогдалия
а це класний керівник веде?! ну от в мене третій класс, може вона не хотіла заморачуватися, сказала ще таких як я 5 чоловік-пишіть й все
Правильно_Валерчик• 25 февраля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Я реально хочу зрозуміти чому я не права.
Якщо школа не перевела на сімейну форму, що ми маємо зробити?
Дитина фізично не може бути присутньою на уроках, навіть онлайн.
Вам треба було шукати іншу укр.школу, якщо дитина фізично не може бути присутньою он-лайн. Хоча, я вважаю, що одиниці ставити не правильно. Повинні ставити ´н´, але у підсумку буде неатестація, яка вам теж не нужна
Миловидна леді• 25 февраля 2024
Автор, будь ласка, прочитайте першу відповідь на вашу тему і зверніться до департаменту освіти. Я писала офіційний лист, вони обов´язково відповідають. Була і розмова по телефону з ними, де було сказано, що вони завжди на стороні дитини, а не школи. Або взагалі, щоб не витрачати свої та дитини нерви, свій час, заберіть завтра ж документи і переводьте дитину в іншу школу. Вже багато дівчат вам запропонували різні варіанти. Виберіть собі будь яку, забудьте свою школу і живіть спокійно.
Ду да ду да ду
• 25 февраля 2024
Ответ дляМиловидна леді
Так, скоріше за все змінемо школу.
У мене вже не вистачає сил.
Бронетапці• 25 февраля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Рідне місто за 30 км від рашки.
Ми виїхали
Автор, у мене теж син в 9 класі зараз і ми в Німеччині. З початку року перевела його в дистанційну школу Альтернатива Харківську, там виявилося дешевше ніж в Оптимі. Теж вчиться в 2 школах. В українській вчиться коли є вільний час, там немає уроків. Там є відео кожного дня, подивився відео 15-20 хвилин, зробив тест невеличкий і все. Ну іноді якісь контрольні і творчі завдання, але нічого неможливого. Середній бал у нього 8,5. Ми дуже задоволені. Встигає і німецьку школу, і українську, і футбол, і погуляти, і в телефоні повтикати
Не заздріть тьоті• 25 февраля 2024
Автор, у нас в Сумах, теж недалеко від кордону, в нашому класі декілька дітей за кордоном. На уроках вони не присутні, завдання здають, оцінки отримують. На початку року мами писали заяви і все вирішувалось організовано. Зверніться в управління освіти, що ви втрачаєте.
Ду да ду да ду
• 25 февраля 2024
Ответ дляБронетапці
Яка вартість навчання?
Ду да ду да ду
• 25 февраля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ви ж не знаєте які оцінки ставлять.
Нам дали зрозуміти,що максимум ’6’, якщо все виконуємо, 4-5 якщо ні.
Дитина в 9 класі.
Що з цим свідоцтвом робити?
Дитина в 9 класі.
Що з цим свідоцтвом робити?
Пишу з калідору• 25 февраля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ви ж не знаєте які оцінки ставлять.
Дитина в 9 класі.
Що з цим свідоцтвом робити?
Дитина в 9 класі.
Що з цим свідоцтвом робити?
’6’ - ще треба заробити.
Ви реально знання своєї дитини з фізики, геометрії, хімії оцінюєте на 10 балів? За умови, що він/вона в німецькій школі відвідує інтеграційний клас лише, а домашні роботи виконуєте ви?
Дитина , яка пише контрольну в класі на 10, і ваш/ваша, яка у гуглі з мамою знайшли відповіді - не можуть отримати однакові бали.
Ви, перш за все, саму себе не обманюйте ...
Ду да ду да ду
• 25 февраля 2024
Ответ дляПишу з калідору
’6’ - ще треба заробити.
Діти в школі навчаються 2 дні, тривоги постійні.
Вчителі онлайн працювати не вміють і не хочуть. Завдання виключно з інтернету. Поваги до таких вчительок ні у дітей, ні у батьків не має. Вчительки 4 роки взагалі не навчають, тільки репетитори.
Я тільки ’за’ , щоб навчали. У нас вчителі виключно несуть функцію контролю, часто передають, на що звернути увагу репетиторам.
З таким відношенням до навчанея совісті вистачає ставити ’1’ і вимагати повернення в Україну. Щоб вони принижували в класі де поруч не має батьків.
Якщо ви вчитель, ви в першу чергу подумайте, що ви дали дітям?
З математики, хімії і мов у нас репетитори, бо уі предмети потрібні для майбутнього навчання
Ду да ду да ду
• 25 февраля 2024
І ще рівень вчительок іноземних мов дуже низький, дуже багато реально гарних звільнилось.
Якщо дитина знає живу англійську а не мову Плахотніка, ми ж не скаржимось.
І проблеми у нас з вчителями 55+++
Бронетапці• 26 февраля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Яка вартість навчання?
У нас 1260 грн на місяць, але у мене льготник. Повну ціну точно не пам´ятаю, десь 1400-1500. у них на сайті є ця інформація